17Гру/17
Вибір оптимального маршруту під час вантажних перевезень

Раціонального планування маршрутів вимагають як вантажоперевезення, так і в інших мегаполісах. Це одне із першочергових завдань для транспортної компанії. Сучасний ринок та жорстка конкуренція стимулюють ефективно витрачати матеріальні та фінансові ресурси. Нинішній темп життя змушує дбайливо ставитись як до свого часу, так і до часу клієнта.

Читати далі

10Гру/17
Секрети роботи професійних вантажників MovEx

Чим послуги професійного працівника від послуг обивателя? Насамперед це досвід роботи. Послуги вантажників у Києві пропонують багато фірм та компаній. Однак, довіряючи своє дорогоцінне майно, обов'язково уточніть, які навички є у вантажників, з якими проблемами при транспортуванні вони стикалися, які ефективні способи вирішення вони знаходили. Звичайно, ці питання слід ставити на етапі замовлення послуг, а не в день перевезення.

Читати далі

27Лис/17
Культура перевезення вантажів

У далекі радянські часи транспортні перевезення Києвом та іншими містами здійснювалися загоном родичів, друзів та колег. Згодом прийшов поділ праці. З'явилися спочатку приватники, потім дрібні фірми, а потім і великі компанії, які й сьогодні надають автопослуги, Київ серед них.

Читати далі

19Лис/17
Чому транспортна логістика важлива під час вантажоперевезень.

Будь-який бізнес рано чи пізно стикається з необхідністю здійснювати транспортні перевезення Києвом та Україною. На перших етапах розвитку господар може легко обходитись власною машиною. А ось із розширенням виробництва все частіше потрібні автопослуги, Київ та його бізнесмени часто звертаються до мувінгових компаній.
Читати далі

12Лис/17
Безпечні вантажоперевезення у Києві: вигадка чи реальність?

Для будь-якої людини досить складно пережити переїзд, транспортування меблів чи вантажні перевезення, Київ та його темп життя не дають часу на тривале планування. Виникає питання про те, щоб все нажите чи куплене майно довести на нове місце цілістю та безпекою.

Читати далі

29Жов/17
Як уникнути основних помилок при перевезенні вантажів у Києві?

Готуючись до будь-якого заходу у своєму житті, ми намагаємося продумати нюанси та скласти максимально детальний план. Особливо уважно потрібно поставитися, якщо чекають транспортні перевезення Києвом. Такий захід досить витратний за трудовими ресурсами, часом та фінансами. Для цього необхідно заздалегідь підготувати майно, що перевозиться, домовитися з вантажниками і замовити вантажне таксі через сервіс «Автопослуги Київ».

Читати далі

22Жов/17
Понад 100 вулиць Києва отримали нові назви

Останніми роками активно ведеться політика декомунізації в Україні. Вулиці, площі, бульвари та станції метро Києва перейменовують відповідно до рішення міських рад. Будь-які зміни назв ускладнюють транспортні перевезення по Києву та ускладнюють пошук необхідної адреси. Багато жителів міста та приїжджі губляться в розбіжностях на адресах.

Читати далі

15Жов/17
Київ потопає у пробках

Сучасні міста стрімко розвиваються та розростаються. Люди постійно переїжджають. Шалено популярними стали транспортні перевезення по Києву. Чим мегаполіси приваблюють і зачаровують дедалі більше людей? Головною та основною мотивацією переїзду у велике місто приїжджі називають можливості.

Читати далі

08Жов/17
Переїзд квартири у зв'язку з ремонтом

Кожна людина рано чи пізно стикається з ремонтом квартири. Косметичний ремонт, звичайно, приносить не так багато клопоту як капітальний. Але все-таки виникає питання, куди подіти меблі та речі і як організувати транспортні перевезення по Києву.

Читати далі