Вантажоперевезення Вишневе

Вантажоперевезення Вишневе
Вишневе – одне з великих міст України, яке розташоване неподалік однієї з головних транспортних артерій країни. Саме тому послуга вантажоперевезення у Вишневому є однією з найбільш затребуваних у цьому регіоні. Транспортна компанія "MovEx» надає різні послуги, пов'язані з транспортуванням, перевезенням різного вантажу. Навіщо варто проводити замовлення послуги вантажників саме в нашій компанії?

Ціни на вантажоперевезення у Вишневому

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Послуги вантажників

В останні роки особливою популярністю користується послуга вантажників. Це пов'язано з тим, що знайти автомобіль для перевезення вантажу можна і самостійно, а людей, які мають хорошу фізичну підготовку, знайти досить складно. Саме тому транспортна компанія надає послугу вантажників на певний час.

Окрім цього можна замовити послугу вантажників разом із вантажним автомобілем, який підходитиме для транспортування певного вантажу. Варто зазначити, що транспортування вантажу на непідготовленому автомобілі створює низку складнощів.

Коли послуга, що розглядається, актуальна?

У місті Вишневе, як і в інших, можуть проводитися різноманітні перевезення. Найчастіше можна зустріти квартирний переїзд, транспортування офісних меблів. Менш поширеною нагодою можна назвати перевезення промислового обладнання, роялю. Саме тому такелажні роботи надають не багато транспортних компаній.

Найчастіше послугу вантажників замовляють у наведених нижче випадках:

 • Перевезення меблів - Випадок, що найчастіше зустрічається. При цьому тип меблів, що перевозяться, не має значення: для дому або офісу, громадських закладів і так далі. Незважаючи на те, що меблі виготовляються при використанні сучасних матеріалів, які мають відносно невелику вагу, конструкції, що отримуються, можуть бути важкими і громіздкими. Тільки при відповідній фізичній підготовці найчастіше можливе їхнє транспортування.
 • Перевезення речей – також поширений випадок, у якому проводять замовлення послуги вантажників. Речі можуть бути різного типу.

При плануванні проведення певної роботи варто пам'ятати, що не завжди вантажники можуть впоратися з поставленими завданнями. У деяких випадках без спеціального обладнання, наприклад, вантажного автомобіля з краном провести навантаження вантажу практично неможливо. Вантажне таксі також може не підходити. Тому перед замовленням послуги краще проконсультуватися.

Послуги професійних вантажників

При пошуку того, хто може провести вантажоперевезення у місті Вишневе, багато хто приходить до висновку, що з поставленими завданнями можна впоратися самостійно. Послугу надання вантажників не багато хто сприймає серйозно.

Професійний вантажник відрізняється від звичайної людини, яка проводитиме роботу наступним:

 • Хороша фізична підготовка визначає те, що квартирний переїзд пройде швидко. Якщо людина має хорошу фізичну підготовку, вона може контролювати свої рухи та витримувати велике навантаження протягом тривалого часу. Допущена помилка через втому може призвести до пошкодження вантажу.
 • Під час транспортування слід правильно брати речі. Перевезення різноманітних меблів, а також перевезення великих речей повинно проводитись із закріпленням.
 • Всі співробітники мають спецодяг, оснащуються ременями, які дозволяють розподілити навантаження під час транспортування важкого вантажу.

На закінчення зазначимо, що навантаження на вантажне повногабаритне таксі проводиться з жорсткою фіксацією. Це дозволяє виключити можливість пошкодження на момент транспортування.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Питання-відповідь щодо вантажних перевезень у Вишневому

Скільки коштує вантажоперевезення у Вишневому

Вантажоперевезення у Вишневому коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 215 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажоперевезення у Вишневому

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажоперевезення Вишневе можна за телефонами  +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.