Перевезення обладнання Київ

Перевезення обладнання Київ

Чи потрібно говорити про те, наскільки важливою є для власника промислового обладнання збереження його власності при транспортуванні? Щоб заснувати бізнес, розкрутити його, а потім підтримувати в життєздатному стані, кожен витрачає чимало коштів. Не хочеться зазнати збитків лише через неякісне транспортування техніки на нове місце. Уникайте такої долі, звернувшись до автотранспортної компанії «MovEx»!

Перевезення обладнання ціна

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Вантажники 2 години роботи + 2 особи =  500грн
робота з вагою 70кг+ = 3грн\кг
У тариф не входить: перенесення без ліфта, збирання/розбирання меблів, робота з вагою 70кг+, носіння на відстань 25м+
Автомобіль 2 години роботи: Mini\MaxiBus 650\700грн
2 години роботи: Газель подовжена 800грн
3 години роботи: 5тон 2000грн
МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УПАКОВКИ ВАРТІСТЬ
Стрейч плівка 350 грн/рулон
Коробки від 40 грн/штука

Однією з наших найпопулярніших послуг є перевезення промислового обладнання із застосуванням професійного транспорту, вантажних машин та робочих кадрів. Головні переваги звернення до нас – гарантії того, що довірене майно буде доставлене до потрібної точки цілістю та безпекою. Успішний досвід у сфері вантажоперевезень дозволяє нам проводити транспортування обладнання різних габаритів та маси.

Як відбувається перевезення промислового обладнання?

Важливість процесу транспортування обладнання пояснюється тим, що навіть дрібна похибка може призвести до виходу дорогої техніки з ладу. Чи не ризикуйте. Витрати на професійне перевезення окупляться Вашим спокоєм та відмінною працездатністю установок.

Традиційно перевезення обладнання (Київ) здійснюється покроково, у кілька етапів:

  1. Підбір автотранспорту. Після ознайомлення з вантажем фахівці нашої компанії підбирають машину, яка ідеальна для конкретних цілей. Найчастіше це вантажний напівпричіп-трал або низькорамна платформа. Напівпричіп використовується для особливо широкого оснащення, а платформа відмінно пристосована для довгого технічного оснащення. У будь-якому випадку спеціалізований транспорт дозволяє уникнути ризику пошкодження обладнання, підвищує стійкість за рахунок низького розміщення та додаткової фіксації.

 

  1. Розташування. Будь-яка перевезення обладнання (ціна обговорюється в кожному конкретному випадку) передбачає правильний розподіл маси вантажу відповідно до осі машини. Не зробивши цього, можна зашкодити і авто, і вантаж. Зміщення обладнання призводить до ДТП, псування майна, решти не зовсім приємних наслідків.

 

  1. Вибір маршруту. Всі ми знаємо про плачевний стан вітчизняних доріг. Однак, коли справа стосується обережного перевезення дорогої техніки, абстрактні страхи можуть перетворитися на реальні проблеми, якщо не довірити транспортування фахівцям. Водії компанії «MovEx» складають маршрут з урахуванням пробок, проблемних дорожніх ділянок, щоб якнайм'якше доставити вантаж до точки.

 

 1. Тонкощі транспортування. Будь-яка перевезення обладнання (ціни завжди прийнятні) передбачає облік виду вантажу. Наприклад, більшість верстатів дозволяється транспортувати лише робочому положенні. Таке положення може виключати перевороти у горизонтальній/вертикальній площині. Токарні верстати перевозяться виключно на станині, а ось високоточні не переносять різке гальмування або ривки та поштовхи. Все це береться до уваги співробітниками компанії «MovEx».

 

Коротше сформульована схема нашого перевезення виглядає так:

 • аналіз обсягу робіт;
 • підбір техніки для навантаження, транспорту для переміщення;
 • упаковка та закріплення строп;
 • встановлення та фіксація обладнання;
 • безпосередньо перевезення;
 • розвантаження та розстановка.

 

Якщо Вас насамперед цікавить ціна, яку має перевезення обладнання – вартість Київ та інші міста можуть дізнатися, зв'язавшись із співробітником «MovEx». Конкретна сума залежатиме від виду та характеристик верстатів, відстані, яку потрібно подолати, комплексності послуги.

Щоб обговорити деталі угоди, зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, скористайтеся формою зворотного дзвінка або напишіть на електронну пошту компанії. І будьте впевнені: при перевезення обладнання (вартість Київ задовольнить) не постраждає жодний сантиметр цінного вантажу!

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на перевезення обладнання в Києві

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Питання-відповідь щодо перевезень обладнання в Києві

Скільки коштує перевезення обладнання у Києві

Перевезення обладнання у Києві коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 235 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити перевезення обладнання в Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити перевезення обладнання можна за телефонами +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.