Вантажоперевезення Позняки

Вантажоперевезення Позняки
Історична місцевість Позняки міста Києва є привабливим місцем для покупки житла чи офісного приміщення. На цій території постійно ведуться будівельні роботи зі зведення висоток, які можуть стати житловими або офісними будівлями. Враховуючи подібну особливість, можна зробити висновок, що послуга вантажоперевезень в Позняках одна з найбільш затребуваних у Києві. Незважаючи на використання сучасних проектів по зведенню офісних будівель, часто доводиться проводити підйом меблів та інших речей вручну, що можна зробити при замовленні послуги вантажників.

Ціни на перевезення вантажів Позняки

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

З нами швидко та якісно

Транспортна компанія «MovEx» надає різноманітні послуги у сфері транспортування. вантажоперевезення Київ. Чому у Києві та інших містах слід проводити квартирний переїзд чи перевезення офісного обладнання, меблів саме з нами?

Причин, через які багато хто вирішує звернутися до «MovEx», досить багато. Серед них відзначимо найважливіші:

 • Відносно невисока вартість послуг, що надаються, встановлення єдиних тарифів. Часто можна зустріти ситуацію, коли кінцева вартість, коли перевезення речей виконується компанією, визначається дома. Такий підхід визначає те, що замовник неспроможна розрахувати свої витрати. Компанія «MovEx» має певні тарифи, при обліку яких можна підрахувати, яку частину бюджету буде відведено на перевезення меблів.
 • Важливим моментом завжди залишається хороше технічне оснащення працівників, які виконуватимуть роботу. Вантажоперевезення до Позняків та інших районів міста завжди проводиться з використанням спеціалізованого на перевезенні вантажу вантажного автомобіля.
 • До інших важливих моментів віднесемо пунктуальність працівників, які прагнуть виконати роботи якісно та у встановлені терміни. Важливим моментом назвемо ввічливість на час виконання роботи.
 • Усі співробітники компанії мають спеціальну форму, спеціальне спорядження для транспортування важких речей.

Хороша технічна база, виражена підготовленим автопарком, визначає те, що вантажне таксі ідеально підійде для виконання поставлених завдань.

Як провести оформлення замовлення?

Розглянемо випадок, коли у Позняках потрібно провести доставку вантажу до офісу, що знаходиться на 10 поверсі. Завдання непросте, особливо якщо врахувати, що вантажні ліфти встановлені не у всіх будинках та їх місткості не завжди достатньо.

Для початку слід замовити послуги грузчиков у Києві. Для цього потрібно:

 • Відвідати відповідний розділ на сайті компанії та ознайомитись із вартістю надання послуг. Перевезення різних речей, перевезення великогабаритних меблів можуть проводитись з використанням автотранспорту компанії чи клієнта.
 • Проводимо замовлення необхідної послуги через розміщену форму зворотного зв'язку, або набравши один із зазначених номерів для зв'язку з менеджером компанії. Також можна замовити зворотній дзвінок.
 • На момент оформлення заявки уточнюються всі важливі моменти: від обсягу робіт, що проводяться, до часу її виконання.

Після оформлення заявки у вказаний час прибудуть вантажники та виконають поставлені, обумовлені завдання. Оплата здійснюється після надання послуг.

Загалом для того, щоб замовити послугу вантажного таксі у «MovEx» йде всього кілька хвилин. Подібний показник роботи можна досягти лише за відточування до досконалості всіх етапів надання послуги. Квартирний переїзд з високим рівнем якості послуги, що проявляється збереженням речей, що перевозяться, можна провести разом з компанією «MovEx».

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Питання-відповідь щодо вантажних перевезень на Позняках

Скільки коштує вантажоперевезення на Позняках

Вантажоперевезення у Позняках коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 215 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажоперевезення в Позняках

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажоперевезення Позняки можна за телефонами +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.