Перевезення меблів та речей Київ

Перевезення меблів та речей Київ

Транспортування меблів може бути потрібним при переїзді на інше місце проживання, офісному переїзді, сезонній зміні місця перебування (дачний переїзд) та інших ситуаціях. Щоб перевезення меблів не перетворилося на стихійне лихо, у будь-якій з цих ситуацій набагато простіше, безпечніше та надійніше скористатися послугами професійних фахівців:

Перевезення меблів у Києві ціна

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Вантажники 2 години роботи + 2 особи =  500грн
У тариф не входить: перенесення без ліфта, збирання/розбирання меблів, робота з вагою 70кг+, носіння на відстань 25м+
Автомобіль 2 години роботи: Mini\MaxiBus 650\700грн
2 години роботи: Газель подовжена 800грн
3 години роботи: 5тон 2000грн
МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УПАКОВКИ ВАРТІСТЬ
Стрейч плівка 350 грн/рулон
Коробки від 40 грн/штука

Транспортна компанія «MovEx»

знає, якою має бути ідеальна перевезення меблівТому пропонує свої послуги тим, хто хоче зберегти цінні для себе речі без пошкоджень. Якою б складною не була дорога та довга відстань, ми гарантуємо цілісність довіреного нам вантажу.

Перевезення гарнітурів та окремих предметів меблів: у чому складність?

Головна відмінність професійної послуги «Перевезення речей» - Облік дрібних особливостей, специфіки транспортування кожного виду виробів. З цього виходить що:

 • Найлегше перевозити корпусні меблі, тому що їх можна максимально розібрати на окремі деталі, після чого вони займуть менше простору в кузові. Також розібраний вид сприяє відсутності пошкоджень вантажу на шляху прямування. Демонтаж меблів краще здійснювати із залученням спеціаліста, та нашої послуги «розбирання меблів». Лише він знає тонкощі розбирання і зможе провернути зворотний процес збирання за правилами.
 • Відповідально слід поставитися до транспортування кухонних гарнітурів. Крім дрібних складових конструкції, складнощі можуть виникнути із вбудованою побутовою технікою. Співробітник сучасної транспортної компанії MovEx зможе від'єднати прилади, підключені до електрики, водопровідні комунікації, а потім завантажити майно.
 • Дуже серйозним буде перевезення антикваріату. Особливі вимоги до упаковки, додаткова фіксація в кузові, найакуратніша транспортування – гарантії від компанії «MovEx», що дозволяють перевозити навіть дуже цінні предмети.

 

Упаковка меблів – важлива частина перевезення

Процес розбирання меблів є вельми клопітними етапами перевезення, проте між ними є ще один, не менш важливий упаковка. Саме гарні пакувальні матеріали захистять меблі від подряпин, ударів, сколів. При цьому для кожного предмета інтер'єру важливо підібрати індивідуальні пакувальні матеріали, відповідні конструкції, матеріалу виробу:

 • дзеркальні, скляні деталі обертають у щільну папір чи повітряно-бульбашкову плівку;
 • полірована поверхня також потребує додаткової перешкоди для струсу – спіненого поліетилену та поролону;
 • гострі кути потребують картонних наконечників, закріплених скотчем;
 • попадання на поверхню звичайного бруду, виникнення плям і дрібних пошкоджень можна запобігти, обмотавши речі звичайним поліетиленом;
 • невеликі предмети упаковують у картонні коробки;
 • стрейч-плівка збереже від впливу вологи будь-які меблі, які можуть використовуватися як фінальний захисний шар.

 

Будь-яка професійна перевезення меблів (Київ) передбачає додаткове кріплення вантажу ременями, мотузками, гаками тощо. буд. Правильне розміщення передбачає розташування важких предметів знизу, а легень – зверху. Ці та інші нюанси враховуються співробітниками MovEx ще на етапі планування транспортування.

Постійні замовники звертаються до нас із впевненістю, що угода пройде гладко, а нові клієнти обов'язково стають постійними. Цікавить

перевезення меблів (Київ) недорого

 

- Замовте її заздалегідь, щоб бути впевненим у наявності спеціалізованої техніки у призначену дату. Зателефонувавши спеціалісту «MovEx», Ви отримаєте детальну консультацію, покрокове обговорення етапів співпраці, відповіді на питання, що цікавлять, іншу корисну інформацію. Таким чином при перевезення речей (Київ) недорого все минеться, як Ви планували.

Для ознайомлення надаємо Вам поділ на етапи процесу перевезення меблів у Києві, які Ви зможете уточнити при замовленні з нашим менеджером.

Основні етапи перевезення меблів із компанією «MovEx»:

 1. Вибір послуг.Залежно від складності переїзду можна замовити окремо вантажне таксі або комплексний переїзд з послугами вантажників і пакувальників.
 2. Оцінка вартості переїзду. Уточнити вартість вибраних послуг можна за телефоном або на сайті через калькулятор розрахунку вартості переїзду, а також можна провести виїзну оцінку офісу або квартири менеджером компанії «MovEx».
 3. Упаковка меблів та речей має відбуватися заздалегідь, самостійно або нашими спеціалістами з використанням спеціальних пакувальних матеріалів. Можна самостійно відсортувати та запакувати предмети інтер'єру, посуд та речі, або скористатися послугами вантажників компанії «MovEx».
 4. Підготовка перед навантаженням.Для благополучного перевезення меблів та речей професійні вантажники складуть план дій вантажних робіт з урахуванням усіх особливостей майна.
 5. Перевезення меблів. Компанія «MovEx» використовує спеціальні автомобілі з кріпленнями та спецтехніку з гідробортом, яка забезпечує продуктивність робіт і збереження майна, що перевозиться.
 6. Розвантаження. Важливо на місці розвантаження звільнити достатньо вільного місця, щоб вантажники не захаращували коробками та мішками місця для габаритних предметів та техніки. Це заощаджує час та Ваші витрати на переїзд.
 7. Складання та підключення техніки. Також необхідно заздалегідь інформувати робітників про необхідність підключити пральну машину або зібрати шафу, щоб вони мали потрібний інструмент.

 

Відкритий розрахунок вартості послуг вантажоперевезень

Важливою особливістю роботи компанії MovEx є чесність та прозорість розрахунків оплати за послуги перевезення. На нашому сайті Ви можете знайти зручний калькулятор та розрахувати вартість переїзду. Для початку потрібно визначити обсяг, який займатиме меблі, техніка та речі, щоб вибрати транспортний засіб. Оцінити необхідний час на навантаження та перевезення речей, а потім вибрати кількість вантажників. На вартість вантажних перевезень також впливає. Вказавши всі ці параметри у калькуляторі, Ви зможете розрахувати вартість послуг. Для уточнення деталей достатньо відправити заявку прямо з сайту і менеджер компанії «MovEx» зв'яжеться з Вами і відповість на всі питання, що цікавлять.

Телефонуйте нам, і ми зробимо ваш переїзд комфортним.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕБЛІВ ВІДГУКИ


Потрібно було перевезти меблі до передмістя Києва, то ми зателефонували до Мувексу. Увечері замовили послугу «перевезення меблів» і наступного ранку до нас приїхали. Вантажники виконали все якісно, позбавивши нас від усіх турбот. Дуже задоволені.Антон
Переїжджав із Києва до Броварів і треба було перевезти меблі. Знайомі рекомендували скористатися послугами компанії вантажоперевезень Мувекс. Видно, що вантажники досвідчені та дуже акуратні. Роботою даної компанії я дуже задоволений і теж рекомендуватиму своїм друзям.Роман
Завжди думав, що перевезти меблі буде дуже дорого. Насправді, це не так. Коли купили квартиру по просп. Валерія Лобановського і потрібно було перевезти всі меблі. Вантажоперевізник Мувекс допоміг із переїздом. Якістю послуг та результатом роботи залишилися задоволені, і ціни відмінні.Ярослав

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на перевезення меблів та речей у Києві

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Питання-відповідь щодо перевезень меблів та речей у Києві

Скільки коштує перевезення меблів та речей у Києві

Перевезення меблів та речей у Києві коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 235 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як оплатити перевезення меблів та речей у Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити перевезення меблів та речей у Києві можна за телефонами +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.