Послуги з вивезення будівельного сміття Київ

У процесі будь-яких будівельних, ремонтних, демонтажних робіт поступово накопичується безліч сміття, що вимагає вивезення та утилізації. Це може бути бій, упаковка або зайві частини будматеріалів, загалом - будівельне сміття. Його обсяги залежать від масштабу робіт, що виконуються на об'єкті. Однак чи це дрібний косметичний ремонт, перепланування квартири зі зносом стін або капітальне зведення приміщення з нуля, у будь-якому випадку відходи будуть значні. Щоб зібрати і вивезти їх з ділянки доведеться докласти величезних зусиль і звалити на власні плечі масу клопоту. Або користуватися більш розумним виходом.

Компанія «MovEx» пропонує професійні послуги з вивезення будівельного сміття приватним особам та організаціям. Роки успішного трудового досвіду дозволяють нам виконувати роботи у цій сфері швидко, злагоджено, ефективно. Саме тому нашу діяльність уже встигли оцінити багато державних органів, промислових підприємств, офісних і торгових центрів, готелів та інших закладів. Якщо Ви потребуєте якісної допомоги з вивезення будсміття, не сумніваючись, звертайтесь до «MovEx»!

Вивіз будівельного сміття ціна

Об `єм Вартість
До 2 тонн 400 грн/ходка
До 3 тонн 575 грн/ходка
До 5 тонн 775 грн/ходка
До 10 тонн 1100 грн/ходка
Послуга Вартість
Вантажники від 180 грн/година (мінімальне замовлення 2 години).
При роботі вантажників з вантажами понад 100 кг ціни обговорюються з диспетчером

Види будівельного сміття

Декілька мішків дрібного сміття швидко видаляються з території та самостійними зусиллями, проте коли масштаби завдання значно більші, набагато простіше звернутися до нас.

Для початку необхідно розібратися в тонкощах класифікації сміття, яке «MovEx» може допомогти Вам вивезти. Умовно його поділяють на великі групи:

 1. Великогабаритний. Це негабаритні відходи, вивезення яких можливе лише із залученням спеціальної вантажної техніки, великого транспорту. Найчастіше, великогабаритне сміття представлене застарілою або зламаною технікою, непотрібними меблями, стовбурами або великими гілками дерев, фрагментами конструкцій з каменю, бетону, дерева, металу. Професійна послуга «Вивіз будівельного сміття» у разі замовляється заздалегідь, щоб ми могли гарантувати наявність устаткування, машин.
 2. Будівництво. Подібне сміття може бути великогабаритним або дрібнішим. Уламки різноманітних конструкцій, старі дверні/віконні рами, арматура, частини стін – це ліквідується співробітниками «MovEx» у максимально короткі терміни.

Етапи вивезення будівельного сміття

Чи готові вже скористатися нашими послугами? Тоді Вам буде корисно знати, як працює команда MovEx, здійснюючи вивіз будівельного сміття (ціна послуги оголошується після уточнення деталей правочину). Особливості цього процесу втілені у трьох етапах:

 • Збір. Грамотне сортування та пакування відходів – 50% успіху всього заходу. Для цього знадобиться міцна тара: коробки, мішки, спеціальні контейнери. Сміття сортується за видами, твердістю, тяжкістю.
 • Навантаження. Якщо попередній процес виконаний професійно, навантаження не триватиме багато часу. Під час неї практикується застосування людських ресурсів та вантажної техніки.
 • Транспортування. Потрібен швидкий вивіз будівельного сміття ціна (Київ) часто користується цією послугою) якого відповідає складності виконання робіт? Фахівці «MovEx», використовуючи самоскиди, вантажні машини з відкритим або закритим кузовом, законно і недорого вивезуть все зайве з Вашої ділянки, позбавивши Вас необхідності витрачати дорогоцінний час.

Телефонуйте, вказаним на сайті, щоб замовити вивіз будівельного сміття ціною (Київ обов'язково оцінить наш сервіс і прайс-лист) не дорожче за власні зусилля. Компанія «MovEx» зможе запропонувати комплексне обслуговування або часткове залежно від побажань клієнта.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на вивіз будівельного сміття в Києві

Послуга Ціна
Вантажоперевезення від 450 грн.
Вантажники від 200 грн.
Вантажоперевезення Газеллю 600 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни 900 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн 1800 грн.

Питання-відповідь щодо вивезення будівельного сміття в Києві

Скільки коштує вивіз будівельного сміття в Києві

Вивіз будівельного сміття у Києві коштує від 450 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години по Києву. Кожна наступна година коштує 150 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 100 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вивіз будівельного сміття в Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10 років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на зв'язку , у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вивіз будівельного сміття в Києві можна за телефонами +380443607979, +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.