Переїзд в інше місто на ПМП

Переїзд у інше місто
Переїзд у інше місто диктується необхідністю. Зміна роботи, можливість покращити житлові умови, сімейні обставини – далеко не всі причини, через які люди залишають обжиті місця. Переїжджати з одного місця на інше дуже клопітно. Адже збирати потрібно не лише найнеобхідніші речі. Перевозити треба буде всі меблі, побутову техніку, посуд, одяг та багато іншого. Кожному хочеться, щоб переїзд не зайняв багато часу та сил. Хвилює і реальна вартість переїзду до іншого міста.

Переїзд в інше місто ціна

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Автомобіль 2 години роботи: MaxiBus 700грн + 12грн\км за містом
2 години роботи: Газель 800грн+ 12грн\км за містом
Вантажники 2 години роботи + 2 особи =  500грн
У тариф не входить: перенесення без ліфта, збирання/розбирання меблів, робота з вагою 70кг+, носіння на відстань 25м+
МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УПАКОВКИ ВАРТІСТЬ
Стрейч плівка 350 грн/рулон
Коробки від 40 грн/штука

Чи готові ви самі запакувати свої речі, знайти транспорт для перевезення, завантажити в нього багаж, а після приїзду вивантажити? Простіше довірити переїзд професіоналам. Компанія MovEx готова допомогти вам у цьому.

Чому ми впевнені у цьому

За час існування компанія зарекомендувала себе надійним партнером. Наші фахівці мають величезний досвід роботи та високу кваліфікацію. Їх силами здійснено не один квартирний переїзд. Про якість виконаних замовлень свідчать численні відгуки вдячних клієнтів.

Наші співробітники запакують, завантажать та перевезуть усі речі, які вам будуть потрібні. У нас є необхідний пакувальний матеріал та техніка, яка дозволяє нам це зробити. Після того, як вантаж буде доставлений на ваше нове місце проживання, ми вивантажимо, розпакуємо та розставимо по місцях габаритні меблі. Ми підключимо побутову техніку, щоб ви одразу могли їй користуватися.

Ми маємо величезний автомобільний парк. Машини, які ми використовуємо для перевезення меблів та побутової техніки, мають професійне оснащення, що дозволяє забезпечити міцне кріплення речей, що перевозяться. Це гарантує їхню абсолютну безпеку під час перевезення.

Перед тим як вирушить у дорогу, ми прорахуємо всі можливі маршрути і виберемо найоптимальніший з них. Ваші речі не постраждають у дорозі та переїзд займе мінімум часу.

Для того щоб ви не сумнівалися у наших можливостях, ми пропонуємо клієнтам страховку багажу.

Якщо ви вирішите скористатися послугами нашої компанії, переїзд не викликає у вас зайвих складнощів. Наші вантажники та фахівці ретельно його організують та відпрацюють. До того ж, вам вдасться уникнути зайвих фінансових витрат.

Зв'язатися з нами можна за телефоном, вказаним на сайті, або залишити заявку в режимі онлайн. Ми одразу вам передзвонимо самі.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на переїзд в інше місто у Києві

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Питання-відповідь щодо переїзду в інше місто у Києві

Скільки коштує переїзд в інше місто у Києві

Переїзд в інше місто у Києві коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 215 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як оплатити переїзд в інше місто у Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити переїзд в інше місто у Києві можна за телефонами +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.