Послуги вантажників погодинно Київ

Послуги вантажників погодинно у Києві

Послуги вантажників дуже популярні останнім часом. Цьому сприяє швидкий ритм життя, мінливість обставин, що призводять до постійних переїздів. Як показує практика, знайти добрих фахівців у цій сфері не так просто. Стереотип про непорядних і не зовсім тверезих вантажників дійсно має місце.

Часто за даною спеціалізацією працюють люди без будь-якого досвіду, підготовки та освіти. Однак не в "MovEx". У нашій транспортній компанії співробітники проходять уважний відбір, практичну перевірку, бесіду зі спеціалістами з персоналу. Таким чином, звертаючись до «MovEx», Ви можете бути впевнені, що вантажники (Київ) погодинно виконають свою роботу ідеально, згідно з домовленістю.

Вантажники Київ ціна:

Послуга Вартість
Вантажники Година роботи - від 125грн в залежності від тяжкості робіт
У тариф не входить: перенесення без ліфта, збирання/розбирання меблів, робота з вагою 70кг+, носіння на відстань 25м+
Мінімальне замовлення послуги «вантажники» від 250 грн. за 2 години роботи.

Коли без вантажників не обійтись?

Найбільш поширеними приводами замовити послуги вантажників у Києві сьогодні є:

 • Квартирний переїзд. Купу клопоту, що супроводжує стандартний квартирний переїзд, можна зменшити, якщо скористатися допомогою співробітників компанії «MovEx». У їх компетенцію входить не тільки навантаження речей в машину, а й акуратне пакування пожитків замовника, розкладання їх по коробках, пакетах, іншій тарі, розміщення позначок (маркування) для полегшення процесу розпакування. Одяг, який не можна м'яти, ми помістимо у спеціальні мішки; побутову техніку з електронікою убезпечимо пінопластом, тканинними прошарками. Після розміщення в кузові вантаж закріплюється стяжками.
 • Офісний переїзд. Специфіка цього заходу – швидкість перевезення. Часто трапляється так, що послуги вантажників (Київ) необхідні ввечері або у вихідний день, щоб офіс знову запрацював на новому місці вже наступного дня. З «MovEx» можна домовитись про будь-який вид переїзду! Ми скрупульозно відсортуємо оргтехніку, меблі, документи, рослини по окремих упаковках, а потім розставимо їх на нові місця.
 • Вивіз будівельного сміття. Часто послуги вантажників у Києві замовляють, щоб упакувати та утилізувати не лише дрібні будівельні відходи, а й негабаритні залишки будівництва. Тут не обійтись без експлуатації великої техніки. Лише підготовлені фахівці зможуть оперативно виконати прибирання непотрібного мотлоху, чи то залишки арматури, чи звичайна штукатурка.

 

Гарантії при замовленні вантажників у «MovEx»

У своїй діяльності компанія MovEx керується кількома принципами. Серед них:

 • Беремося за роботи будь-якої складності, терміновості. Чи потрібно розвантажити фуру за найближчі 2 години? Телефонуйте нам! Набридли старі меблі, і Ви вирішили відвезти їх на дачу вже сьогодні? Знову дзвоніть нам!
 • Зберігаємо Ваше здоров'я. Не думайте про труднощі, які чекають на Вас при майбутньому переміщенні важких речей. Ми позбавимо Вас цієї долі, замінивши аматорське навантаження професійним.
 • Відповідаємо за довірені замовником речі. Міцна упаковка та дбайливе укладання – постулати, від яких «MovEx» ніколи не відступає.
 • Вирішуємо будь-які завдання. На шляху до нового місця проживання/роботи виникають різні складності: непростий маршрут перевезення, нюанси кріплення вантажу в машині, розбирання/складання меблів, що складається з безлічі дрібних частин. Залишіть занепокоєння нам і насолоджуйтесь якісно новою зміною життєвих обставин.

Залежно від складності та особливостей перевезення послуги вантажників замовляють як окремо, так і спільно з вантажоперевезеннями. Одним із основних етапів перевезення є навантаження речей у транспорт. Його ефективність залежить від якісно організованої командної роботи вантажників. Працівники компанії «MovEx» обов'язково проходять навчання та освоюють підходи, способи та інструменти для дбайливого навантаження різного типу вантажів. Можете бути впевнені, що навіть найвибагливіший вантаж доїде до пункту призначення цілістю та безпекою. Холодильник або морозильна камера буде закріплена обов'язково вертикально, і після переїзду працюватиме, а телевізор у дорозі випадково не розчавиться. Від якості вантажно-розвантажувальних робіт залежить подальша працездатність техніки та меблів.

У штаті компанії «MovEх» працюють досвідчені фахівці, які виконають поставлені завдання якісно та чітко обумовлені терміни. Для прискорення процесу завантаження наші співробітники використовують спеціальні домкрати, транспортувальні ремені та підйомні пристрої.

Вантажники компанії «MovEх» виконують низку послуг:

 • пакувальні роботи різних видів вантажів;
 • послуги з розбирання та збирання корпусних меблів,
 • монтажні роботи під час перевезення побутової техніки;
 • навантаження та розвантаження вантажів будь-якої складності та обсягів;
 • доставка вантажів, будматеріалів на майданчик;
 • складські роботи з переміщення товарів;
 • такелажні роботи різної тяжкості;
 • вивезення будівельних відходів.

Наші вантажники – сильні та вольові чоловіки у чудовій фізичній формі, які індивідуально підійдуть до виконання всіх Ваших побажань.
Акуратні, витривалі та тямущі вантажники (Київ) недорого допоможуть Вам впоратися з масою речей, меблів, техніки, упорядкують гору коробок, полегшивши цим весь переїзд. Якщо Вас цікавить дана послуга, звертайтесь до менеджерів «MovEx» за телефонами, вказаними на сайті. Впевнені, скориставшись пропозицією нашої компанії одного разу, Ви станете постійним клієнтом «MovEx», а допомоги вантажників (Київ) недорого захочуть порадіти ще й Ваші друзі.

Телефонуйте, ми завжди раді новим клієнтам.

ВАНТАЖНИКИ КИЇВ ВІДГУКИ


Звернувся до Movex за послугами вантажників, щоби перевезти піаніно з Обухова до центру Києва. Хлопці ще виконали наші побажання – поставили піаніно, куди і просили, так ще допомогли шафу відсунути. Задоволений результатом, дякую!Олег
Цього тижня потрібно було швидко перевезти всі меблі з квартири на дачу. Звернувся до компанії MovEx. Видно, що хлопці працюють не перший рік, так швидко все завантажували та вивантажували, а найголовніше, що нічого не пошкодили, робилося все акуратно. Дякую за якісну роботу, рекомендуватиму друзям та знайомим.Анатолій
Потрібна була здійснити офісний переїзд, тому друзі порекомендували скористатися послугами вантажників від компанії вантажоперевезень Movex. Зателефонував до цієї компанії, мені швидко обрали тариф, підрахували вартість. Вантажники професійно підійшли до своєї справи. Задоволений ціною та результатом.Станіслав

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на послуги вантажників в Києві

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Питання-відповідь щодо послуг вантажників у Києві

Скільки коштують послуги вантажників у Києві

Послуги вантажників у Києві коштують т 700 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 235 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити послуги вантажників у Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити послуги вантажників у Києві можна за телефонами +380443607979, +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.