Вантажоперевезення Обухів

Вантажоперевезення Обухів
Багато людей потребують послуги вантажоперевезень. Це з тим, що з швидкого і якісного виконання роботи необхідно мати досвіду її виконання, спеціальний транспортний засіб. При пошуку послуги вантажоперевезень в Обухові варто відзначити пропозицію нашої автотранспортної компанії.

Ціни на вантажоперевезення в Обухові

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Надання послуги в Обухові

Місто обласного значення Обухів розташоване на відстані 45 кілометрів від Києва. Незважаючи на швидкий розвиток міста, на його території знаходиться відносно небагато транспортних компаній, які можуть запропонувати якісні послуги, пов'язані з перевезенням вантажу.
Транспортна компанія «MovEx» надає послуги у сфері вантажоперевезень різного типу: від вантажників до перевезень складних об'єктів. Головною особливістю її роботи можна назвати точне визначення вартості надання послуги до виконання, що дозволяє навіть при замовленні мікроавтобуса або вантажного автомобіля для перевезення вантажу в Обухові одразу розрахувати витрати.

Види послуг, що надаються

Особливу увагу при виборі транспортної компанії слід приділити, які послуги вона надає. Скористатися послугами «MovEx» в Обухові можна у наведених нижче випадках:

 • За повного переїзду. Прикладом можна назвати квартирний переїзд у разі зміни постійного місця проживання. Велика кількість меблів визначає те, що самостійно її вивести в короткий термін практично неможливо. Крім цього не варто забувати про необхідність її транспортування до квартир у транспортний засіб, для виконання подібної роботи потрібно, як правило, кілька людей.
 • Якщо необхідний спеціалізований автомобіль, наприклад, має кран, також можна звернутися за послугою до аналізованої фірмі. Знайти вантажний автомобіль із краном маніпулятором досить складно.
 • При необхідності перевезення речей, перевезення меблів, банкомату чи інших конструкцій. В автопарку є досить багато великогабаритних вантажних автомобілів, які можуть використовуватися для перевезення різних речей.
 • Якщо потрібні вантажники для навантаження чи розвантаження товару, меблів чи іншого майна також можна звернути увагу до пропозицію аналізованої компанії.
 • Такелажні роботи виконують не всі транспортні компанії, і при необхідності їх проведення завжди допоможе «MovEx».

Широкий спектр послуг, наприклад, вантажне таксі, Зумовлює затребуваність транспортної компанії «MovEx».
Для того, щоб вантажоперевезення в Обухові пройшло максимально швидко, якісно, слід приділити увагу всім момент виконання подібної роботи. Багаторічна робота компанії, яка полягала у виконанні квартирного переїзду, наданні послуги з роботи вантажників зумовлює наявність досвіду у співробітників, правильно підготовленої технічної бази та схеми надання послуг. Технічна база зумовлює можливість правильного виконання певних робіт.
Прикладом назвемо використання вантажного автомобіля з краном маніпулятором, без якого провести навантаження важкого вантажу в деяких випадках неможливо.
Якщо довірити роботу з транспортування вантажу не професіоналам, є ймовірність того, що вантаж постраждає. Також налагоджена робота, відсутність навичок щодо її виконання обумовлюють зрив термінів, виникнення додаткових проблем та багато іншого. Прикладом можна назвати, коли вантажним таксі керує недосвідчений водій.
Допущені помилки на дорозі можуть спричинити створення аварійної ситуації або ДТП. Під час ДТП, різкого гальмування вантаж, що перевозиться, може отримати пошкодження.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Питання-відповідь щодо вантажних перевезень в Обухові

Скільки коштує вантажоперевезення в Обухові

Вантажоперевезення в Обухові коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 215 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажоперевезення в Обухові

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажоперевезення в Обухові можна за телефонами +380443607979, +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.