Вантажоперевезення Ірпінь

Вантажоперевезення Ірпінь

Переїзд та перевезення речей трудомісткий та відповідальний процес. Тому що необхідно акуратно транспортувати меблі, не пошкодивши її. Наша компанія здійснює відповідальний підхід до поставленого завдання. Транспортна компанія «MovEx» здійснює вантажоперевезення в Ірпінь такого типу: транспортування речей та меблів. Перевезення меблів проводиться з повним і компактним навантаженням у вантажний відсік. Такий спосіб розташування дозволяє унеможливити пошкодження предметів під час транспортування.

Ціни на вантажоперевезення в Ірпені

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Наша компанія здійснює перевезення:

 • Меблі. При переїзді офісів та меблів домашнього користування. Квартирний переїзд - Найпоширеніший вид перевезень. З нашою компанією переїзд не перетвориться на рутинний та напружений процес.
 • Побутової техніки. Наша бригада вантажників має спеціалізований одяг, оснащений особливими ременями, для зручності перенесення техніки та важких предметів.
 • Речів. Перевезення речей буде виконано в обумовлений термін.
 • Будівельні матеріали.
 • Комерційне обладнання.
 • Перевезення роялю.

Для переїзду знадобиться не тільки транспорт, а й міцна сила для навантаження/розвантаження речей та меблів. Самостійно впоратися із цим завданням не просто, якщо у вас немає певної фізичної підготовки. Пропонуємо скористатися послугами вантажників. Наші фахівці мають досвід у цій сфері послуг та хорошу фізичну підготовку. Завдяки цьому вантажники знають, як правильно брати важкі речі та меблі. Вам не доведеться переживати, що цінний вантаж впаде чи пошкодиться.

Замовити послугу вантажоперевезень можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувати нам в офіс. Наші менеджери проведуть консультацію щодо типу перевезень, і підберуть найбільш вдалий варіант. Наш широкий асортимент автопарку дозволяє виконувати перевезення будь-якої складності. Деякі види перевезень вимагають спеціалізованого обладнання, наприклад, вантажне таксі з краном. Тому краще зв'язатися з нами та обговорити особливості перевезення.

У нашому автопарку є такі види транспорту:

 • Міні.
 • Максі.
 • Газель стандартного типу.
 • Газель подовжена.
 • Автомобілі вантажністю 3-20 тонн.

Наші автомобілі в хорошому технічному стані, тому вони не зламаються під час перевезення. Наша компанія надійний вибір транспортування важких та об'ємних речей.

Ми здійснюємо перевезення в таких районах Києва як Позняки, Дарниця, Оболонь, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Ірпінь, і це неповний список місць, в які виїжджають наші бригади.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Питання-відповідь щодо вантажних перевезень в Ірпені

Скільки коштує вантажоперевезення в Ірпені

Вантажоперевезення в Ірпені коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 215 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажоперевезення в Ірпені

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажоперевезення в Ірпені можна за телефонами  +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.