Вантажоперевезення Оболонь

Вантажоперевезення Оболонь
Історична місцевість на півночі Києва під назвою Оболонь є чудовим місцем для життя та формування бізнесу. Цей район постійно розвивається, що зумовлює актуальність послуги вантажоперевезень в Оболоні. Адже розвиток району означає появу нових житлових квартир, офісних та виробничих приміщень, які слід обставити меблями, елементами декору чи спеціальним обладнанням.

Ціни на вантажоперевезення на Оболоні

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Офісний переїзд

Найбільше проблем викликає транспортування офісних меблів та обладнання, ніж будь-яке інше перевезення в рамках послуги Вантажоперевезення Київ. Це можна пов'язати з наведеними нижче нюансами:

 • Як правило, в офісі встановлено велику кількість однотипних меблів. Для того, щоб забезпечити швидкий переїзд всього офісу, потрібно мати досить великий вантажний автомобіль.
 • Всі офісні речі упаковують для того, щоб вони були пошкоджені на момент транспортування.
 • Перевезення речей та меблів проводиться з урахуванням того, на якому робочому місці вони використовувалися. При повторному використанні в іншому приміщенні багато співробітників захочуть саме свої меблі та речі.

Складність офісного переїзду Найчастіше полягає саме у великій кількості речей, а також у необхідності швидкого транспортування, оскільки довгий простий офіс призводить до значних збитків компанії.

Професіоналізм у кожній деталі

Наша транспортна компанія надає послуги вантажних перевезень в Оболоні та інших районах Києва. Якщо потрібно провести офісний переїзд, рекомендуємо звернутися саме до нас з наступних причин:

 • Підготовлений автопарк. Вантажне таксі завжди проходить своєчасне обслуговування та міститься у найкращому стані. Ця особливість обумовлює те, що перевезення меблів пройде швидко та суттєвих проблем. Усі автомобілі призначені для транспортування вантажу.
 • Налагоджена система надання послуг. Компанії, які нещодавно стали надавати транспортні послуги, зазвичай навчаються перші роки на своїх помилках. Завдання фахівців виключити можливість виникнення затримок на момент виконання роботи.
 • Точна тарифікація послуг, що надаються. Часто можна зустріти ситуацію, коли представники транспортної компанії замовчують кінцеву вартість послуг. Компанія «MovEx» має чітку систему тарифікації, з якою можна ознайомитись на сайті. Наприклад, надання послуги вантажників.

Чому варто використовувати послуги транспортної компанії?

У районі Києва, який називають Оболонь, останні кілька років проводять зведення висоток. Ця особливість визначать те, що багато офісних приміщень знаходяться на останніх поверхах. Перевезення великогабаритних меблів у такому разі передбачатиме її підняття сходами на кілька поверхів, що зробити можуть виключно фізично підготовлені люди. Також перевезення невеликих речей може створити низку труднощів, тому що для них потрібно підготувати необхідну кількість коробок.

Самостійно провести квартирний переїзд досить складно. Робота, на виконання якої у професіоналів йде кілька годин, при самостійному виконанні може зайняти цілий день. Не варто забувати і про вантажне універсальне таксі, яке дозволяє провести переїзд максимально швидко через великі габарити. З огляду на відносно невисоку вартість наших послуг часто доцільно провести їх замовлення, ніж намагатися виконати роботу своїми силами.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Питання-відповідь щодо вантажних перевезень в Оболоні

Скільки коштує вантажоперевезення на Оболоні

Вантажоперевезення на Оболоні коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 215 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажоперевезення в Оболоні

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажоперевезення в Оболоні можна за телефонами +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.