Переїзд складу Київ – завдання для професіоналів

vyvoz_musora
Переїзд складу - Складний процес. Він вимагатиме від вас ретельного планування та уважного ставлення до дрібниць. Якщо ви зберетеся зробити це самостійно, у вас може піти багато часу. Простіше скористатися послугами професіоналів, аніж самим вирішувати такі складні проблеми. Для того, щоб переїзд підприємства був проведений у найкоротші терміни, потрібна наявність спеціального обладнання та вантажної техніки.

Компанія MovEx допоможе вам з переїздом складу, що знаходиться на території Києва. Ми маємо всі можливості для того, щоб зміна приміщення вашої організації відбулася швидко і без шкоди для бізнесу. Наші фахівці чітко уявляють, що переїзд промислових підприємств потребує виконання жорстких вимог. Ми готові допомогти вам у цій непростій справі.

Ми гарантуємо якість перевезень

Наші співробітники – справжні професіонали. У ході переїзду та вантажно-розвантажувальних робіт вони не проґавлять жодного нюансу. У будь-якій складній ситуації ми знайдемо оптимальне рішення. Компанія має всю необхідну техніку, яка може знадобитися для переїзду вашого підприємства. У нашому розпорядженні величезний автопарк та обладнання для такелажних робіт.

Для перевезення крихкого товару ми будемо використовувати автомобілі з гідроліфтами. Ми доставимо будь-які великі речі, які під категорію негабаритних вантажів.

Переїзд складу ціна

Послуга Вартість
Вантажники Година роботи - від 100 грн залежно від тяжкості робіт
Роботи з вантажами понад 100 кг, ціни обговорюються з диспетчером
Мінімальне замовлення послуги «вантажники» від 200 грн. за 2 години роботи.
Матеріали для пакування Вартість
Стрейч плівка 350 грн/рулон
Коробки від 70 грн/штука

Під час виконання вашого замовлення наші фахівці несуть матеріальну відповідальність за ваше майно. Ми гарантуємо його доставку в цілості та безпеці. Наша компанія має у своєму розпорядженні різноманітний пакувальний матеріал, який виключає можливість псування товару. Ви можете зробити це самостійно, зменшивши оплату наших послуг.

Нам не байдуже враження, яке ми робимо на своїх клієнтів. Тому всі роботи виконуємо у строки, зазначені у договорі. Переїзд складу недорого – це основний принцип нашої компанії.

Додаткові зобов'язання

Найзручніше замовити в нашій компанії послугу «Переїзд складу під ключ». Вона включає демонтаж стелажів та інших меблів, що є на складі, її упаковку, навантаження і транспортування на нове місце. Доставивши вантаж у певну точку міста, ми розвантажимо товар і зробимо повне встановлення вашого складу у новому приміщенні.

Ця послуга дозволить вам уникнути простоїв у веденні вашого бізнесу, а отже скоротить можливі фінансові втрати. Телефонуйте нам і ми допоможемо вам подолати всі труднощі, які виникнуть у вас через переїзд. Залишити заявку можна і на нашому сайті. Ми самі зв'яжемося з вами та відповімо на всі ваші запитання, які можуть виникнути у вас.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на переїзд складу в Києві

Послуга Ціна
Вантажоперевезення від 450 грн.
Вантажники від 200 грн.
Вантажоперевезення Газеллю 600 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни 900 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн 1800 грн.

Питання-відповідь щодо переїзду складу у Києві

Скільки коштує переїзд складу у Києві

Переїзд складу у Києві коштує від 450 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години по Києву. Кожна наступна година коштує 150 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 100 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як оплатити переїзд складу у Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10 років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на зв'язку , у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити переїзд складу в Києві можна за телефонами +380443607979, +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.