Вивіз, утилізація старих меблів у Києві та області

вивіз, утилізація старих меблів у Києві
Вивіз старих меблів дозволить позбутися великогабаритних непотрібних речей, що захаращують ваше житло. Кожен із нас щодня стикається з проблемою сміття. І якщо звичайне побутове сміття можна викинути у сміттєпровід або сміттєвий контейнер, то зі старими меблями або побутовою технікою так вчинити не можна. Тут необхідні професійні послуги компанії, яка здійснює оперативні перевезення вантажів.

Утилізація меблів належить до затребуваних послуг, що з цілим переліком причин. Однією з них є придбання нових предметів меблів та побутової техніки, що призводить до необхідності рятування від старих моделей. Самостійно впоратися з цією роботою складно, наприклад, утилізація холодильника, дивана чи великогабаритної шафи не може бути здійснена без спеціальних навичок.

Вивіз старих меблів – доступна ціна, висока якість сервісу

Купівля нових меблів – радісна подія, що несе в собі безліч позитивних моментів. Це принципово новий рівень комфорту вашого житла, якого ви так прагнули, і який заслужено отримали. Меблі здатні кардинально змінити інтер'єр приміщення, зробити його оригінальним і незабутнім. Але перед тим як розмістити новий диван у своїй вітальні, необхідно вирішити, куди подіти старий.

Вивіз старих меблів ціна

Послуга Вартість
Вантажники Година роботи - від 100 грн залежно від тяжкості робіт
Роботи з вантажами понад 100 кг, ціни обговорюються з диспетчером
Мінімальне замовлення послуги «вантажники» від 180 грн. за 2 години роботи.
Матеріали для пакування Вартість
Стрейч плівка 350 грн/рулон
Коробки від 70 грн/штука

Варіантів не так багато, старий диван можна:

 • просто викинути;
 • віддати приятелю;
 • поставити у гаражі чи заміському будинку, якщо вони у вас є.

Так чи інакше, необхідно вирішувати, як ви його вивозитимете. Якщо ваша квартира розташована на верхніх поверхах багатоквартирного будинку, навіть винесення старої шафи або холодильника, можуть перетворитися на нерозв'язну проблему. Щоб цього не сталося, замовте вивезення старих меблів у Києві. За цілком доступну вартість, у найстисліші терміни, з високою гарантією безпеки, ваші речі будуть доставлені за вказаною адресою.

Професійне вивезення меблів у Києві – оптимальне вирішення питань доставки вантажів

Якщо ви не плануєте використовувати свої старі меблі надалі, необхідно подумати про її утилізацію. Побутові відходи здатні суттєво ускладнити екологічну ситуацію у будь-якому регіоні. Переробка сміття економічно вигідна, вона здатна не тільки забезпечити підприємства дешевою сировиною, але також сприяє збереженню навколишнього середовища. Якщо рішення утилізувати сміття буде свідомим рішенням більшості жителів міста, про екологію регіону можна не турбуватися.

Звернувшись до компанії, що здійснює вивіз старих меблів, ви можете бути впевнені, що вивезення старих меблів у Києві ми здійснимо якісно та швидко. Фахівці компанії допоможуть підібрати вантажне таксі, що максимально відповідає виконанню майбутніх транспортних завдань.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на вивіз, утилізація старих меблів у Києві

Послуга Ціна
Вантажоперевезення від 450 грн.
Вантажники від 200 грн.
Вантажоперевезення Газеллю 600 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни 900 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн 1800 грн.

Питання-відповідь щодо вивезення, утилізації старих меблів у Києві

Скільки коштує вивіз, утилізація старих меблів у Києві

Вивіз, утилізація старих меблів у Києві коштує від 450 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години по Києву. Кожна наступна година коштує 150 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 100 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вивіз, утилізація старих меблів у Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10 років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на зв'язку , у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вивіз, утилізація старих меблів у Києві можна за телефонами +380443607979, +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.