Перевезення піаніно Київ

Перевезення піаніно Київ

Автотранспортна компанія «MovEx» надає досить широкий спектр послуг приватним клієнтам та цілим компаніям. Серед однієї з найпопулярніших – послуга «Перевезення піаніно» ціна якої виправдовується переліком труднощів, що виникають під час транспортування.

Коли може знадобитися транспортування музичного інструменту?

 • Піаніно чи рояль днями купили дитині. Потрібно доставити товар із магазину.
 • Сім'я переїжджає, тож необхідно безпечно перевезти піаніно на інше місце.
 • Музей/палац культури/інше громадське місце купили новий експонат/інструмент. Іноді це може бути раритетна, старовинна модель, яка потребує особливого підходу.

Перевезення піаніно, роялю ціна

Послуга Вартість
Вантажники Година роботи - від 100 грн залежно від тяжкості робіт
Роботи з вантажами понад 100 кг, ціни обговорюються з диспетчером
Мінімальне замовлення послуги «вантажники» від 200 грн. за 2 години роботи.
Матеріали для пакування Вартість
Стрейч плівка 350 грн/рулон
Коробки від 70 грн/штука

У якій ситуації з цих Ви не знаходилися, рекомендуємо скористатися послугою «Перевезення піаніно» – ціна її окупається гарантіями збереження вантажу. Це має сенс, якщо Ви цінуєте власний час, гроші, музичний інструмент.

Чому самостійне перевезення піаніно не зрівняється з професійним?

Навіть людина, яка нічого не розуміє в музиці, розуміє, наскільки обережно слід поводитися з музичною технікою. Коли йдеться про її перевезення, значення має все: і пакування, і делікатність, і сила. Ось чим перевезення піаніно (ціна обговорюється в залежності від кількох критеріїв) спеціалістами компанії «MovEx» відрізняється від дилетантського транспортування:

 1. Фізична форма. Той випадок, коли сила справді відіграє роль. Наймаючи наших співробітників, Ви можете бути впевнені, що вони просто не упустять техніку, адже їхня фізична підготовка дозволяє виконувати перенесення досить потужних товарів. До того ж далеко не всі можуть вручну спустити піаніно з енного поверху без пошкоджень.
 2. Акуратність. Щоб повністю перевезти піаніно з точки А в точку В, мало бути штангістом або борцем. Без делікатності у цій сфері нікуди. Штат співробітників «MovEx» використовує силу з розумом, тому замовнику не варто перейматися заподіянням шкоди механізму або зовнішнім деталям.
 3. Упаковка. Перш ніж приступити до транспортування, професіонали обов'язково запакують інструмент за всіма правилами. Для цього використовується плівка, цупкий папір, поролон, картон, скотч. Поліетиленом обертається вся поверхня виробу. Струни при перевезення піаніно (ціни уточнюйте у менеджерів) захищаються картоном або іншим м'яким матеріалом. Потім все фіксується липкою стрічкою.
 4. Професійний інструмент. Досвідчені вантажники від «MovEx» користуються спеціальними ременями, у тому числі такелажними, щоб міцно закріпити піаніно, не давши йому вислизнути під час перевезення. При необхідності задіяні колісні візки, рейки, сани, якщо цього вимагають обставини.

Як бачите, аматорська перевезення піаніно (Київ) не зрівняється з професійною. Якщо Ви цінуєте витонченість власного інструменту, його гармонійні музичні характеристики, не довіряйте перевезення двом сусідам, які працюють за якусь винагороду, адже піаніно – не шафа. Замовляйте якісну послугу на потрібний Вам час у компанії, яка цінує клієнтські побажання. Телефонуйте представникам «MovEx» і домовляйтесь про угоду.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІАНІНО ВІДГУКИ


Переїжджав із квартири до заміського будинку і треба було перевезти піаніно. Довго думав у яку компанію звернеться за послугою. Мій вибір припав на Movex. Дуже радий, що мав справу з ними. Виконали все вчасно та акуратно. Дякую за чудову роботу! Олександр
Перевозив піаніно із просп. Науки до просп. Правди, скориставшись послугами вантажоперевезень Мувекс. Порадував професійний підхід вантажників до кожної деталі. Якщо знадобляться ще перевезення, то обов'язково звернуся саме до цієї компанії.Сергій
Замовляла вантажну машину для перевезення піаніно на нову квартиру. Вийшло відносно недорого, а найголовніше, що вантажники не просто виконали своє завдання, а ще все зробили за нашими побажаннями. Дякую велике хлопцям, чудова робота!Наталя

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на перевезення піаніно в Києві

Послуга Ціна
Вантажоперевезення від 450 грн.
Вантажники від 200 грн.
Вантажоперевезення Газеллю 600 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни 900 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн 1800 грн.

Питання-відповідь щодо перевезень піаніно в Києві

Скільки коштує перевезення піаніно у Києві

Перевезення піаніно у Києві коштує від 450 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години по Києву. Кожна наступна година коштує 150 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 100 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити перевезення піаніно в Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10 років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на зв'язку , у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити перевезення піаніно в Києві можна за телефонами +380443607979, +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.