Вантажоперевезення Дарниця

Вантажоперевезення Дарниця
Дарниця є історичною місцевістю Києва, що розташована на лівому березі Дніпра. Незважаючи на давнє походження, район також поступово розвивається: з'являються нові магазини, офісні приміщення та будинки. Також зазначимо, що багато людей вирішують переїхати жити в цей район, купують житло у багатоповерхових будинках чи котеджі у приватному секторі. Ці особливості спричиняють актуальність вантажоперевезення в Дарниці. За необхідності виконання квартирного переїзду слід звернути увагу на пропозиції від транспортної компанії «MovEx», ця послуга є частиною послуги Вантажоперевезення Київ.

Ціни на вантажоперевезення в Дарниці

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Проводимо квартирний переїзд

Одним із напрямків розвитку транспортної компанії «MovEx» є надання послуг, які узагальнено називають квартирний переїзд Київ. Переселення з повним вивезенням меблів та речей має такі особливості:

 • Для того щоб меблі не втратили свій привабливий вигляд через транспортування проводиться її упаковування. Перевезення меблів без упаковки підвищує ризик того, що при перенесенні чи перевезенні вона пошкодиться.
 • Не варто забувати про те, що деякі меблі мають досить велику вагу. Послуги вантажників Київ, які мають хорошу фізичну підготовку, дозволяють вирішити проблему з перенесенням меблів із квартири у вантажний автомобіль.
 • Ще одним важливим моментом можна назвати те, що для квартирного переїзду потрібно вантажне таксі Київ Досить великих розмірів. Це пов'язано з тим, що зменшення кількості рейсів зумовлює прискорення процесу переїзду, здешевлення послуги через зменшення кількості витраченого палива та часу.
 • Не варто забувати, що перевезення речей невеликих розмірів можливе за наявності ящиків для них. В іншому випадку вони будуть розкидані автомобілем, можуть бути пошкоджені або втрачені.

Можна назвати величезну кількість аргументів, чому слід звернутися до професійної компанії, як «MovEx», яка спеціалізується на наданні транспортних послуг.

Чому потрібно довіряти роботу MovEx?

У Києві можна знайти досить велику кількість транспортних компаній, які надають послугу вантажоперевезення Дарницею. До транспортної компанії «MovEx» слід звернутися з таких причин:

 • Великий досвід роботи співробітників визначає професіоналізм під час вирішення всіх поставлених завдань.
 • Ми виконаємо роботу в максимально короткі терміни, що досить важливо не тільки під час перевезення офісних меблів, але й інших речей.
 • Безпека вантажу – наш головний пріоритет. Послуги професійних вантажників, що надаються, проводиться з розрахунком того, щоб вони впоралися з поставленими завданнями. Цей момент стосується вибору вантажного спеціалізованого таксі.
 • Доступні ціни також можна назвати перевагою транспортної компанії «MovEx». Всі ціни вказані на сайті компанії в зручній формі, також можна поцікавитися вартістю необхідної послуги у менеджера компанії.

Для того щоб переконатися в якості послуг, що надаються, слід звернути увагу на численні відгуки клієнтів компанії, які можна знайти на різних форумах.

Наші послуги у зручний для вас час?

Ще одним з найважливіших моментів можна назвати гнучкий графік роботи. Ми надаємо послуги щодня, працюємо з 7.00 до 23.00. Часто можна зустріти ситуацію, що перевезення речей чи меблів проводиться у вихідний день або після завершення робочого дня. Саме тому ми склали подібний графік роботи, який дозволяє замовити будь-яку з послуг у найбільш вдалий час. Для цього достатньо створити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Питання-відповідь щодо вантажних перевезень в Дарниці

Скільки коштує вантажоперевезення в Дарниці

Вантажоперевезення у Дарниці коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 215 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажоперевезення в Дарниці

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажоперевезення в Дарниці можна за телефонами +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.