Вантажоперевезення Боярка

Вантажоперевезення Боярка

Підбираєте компанію, яка займатиметься транспортуванням вашого вантажу? Транспортна компанія MovEx займається перевезеннями речей, меблів, будівельного сміття, а також великогабаритних вантажів. Вантажоперевезення до міста Боярка можливі в найкоротший термін, оскільки наш автопарк складається з машин, які виконують транспортування будь-якої складності.

Ціни на вантажоперевезення в Боярці

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Найчастіше затребуваний вид перевезень - це: квартирний переїзд, перевезення офісних меблів, покупка нових меблів та доставка її додому, вивезення старих меблів. Компанія «MovEx» виконає складні роботи з транспортування незручних вантажів по Києву та Київській області.

Нам довіряють, бо:

 • Ми виконаємо ваше замовлення в обумовлений термін. Ми не порушуємо домовленостей, вантажний автомобіль подається у потрібний час.
 • Наші спеціалісти з навантаження та розвантаження тяжкості спеціально навчені, також мають великий досвід поводження з вантажами.
 • Наші автомобілі не ламаються у дорозі. Перевезення речей не затягнеться цілий день.
 • Ваші меблі чи речі не постраждають під час транспортування. Фахівці знають, як правильно укладати вантаж, щоб використати мінімум простір і не зашкодити цінним предметам.

Вантажне таксі виконує також такі транспортні перевезення:

 • Вантаж масою від 3 до 20 тонн. Наприклад, будівельне сміття, будівельні матеріали та ін.
 • Переїзд офісу чи переїзд інше місце проживання.
 • Перевезення меблів. Відмінний вибір у ситуації, коли ви купили нові меблі або бажаєте позбутися старих.

При перевезенні важких предметів та вантажів необхідна міцна сила. Але що робити, якщо самі вантажити важкі речі ви не можете? Пропонуємо скористатися послугами вантажників. Наймаючи спеціально навчених людей, ви убезпечите свій вантаж від падінь та неправильного поводження під час навантаження/розвантаження та перенесення меблів та інших предметів. Фізично підготовлені професійні вантажники мають досвід роботи у цій сфері послуг та поводитися з незручними вантажами. Наявність спеціальних ременів для перенесення робить їхню роботу надійною та якісною.

Якщо ви не знайшли в нашому прайс-листі населений пункт, в який вам необхідно транспортувати офісні меблі, особисті речі або будь-яке інше майно, звертайтесь в наш офіс по телефону. Ми індивідуально обговоримо вашу заявку.

На нашому сайті ви маєте можливість ознайомитись з тарифами та послугами. Для зручності у нас є функція замовлення зворотного дзвінка, заповніть анкету, і наші менеджери зв'яжуться по телефону у зручний для вас час.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Питання-відповідь щодо вантажних перевезень у Боярці

Скільки коштує вантажоперевезення у Боярці

Вантажоперевезення у Боярці коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 215 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажоперевезення в Боярці

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажоперевезення в Боярці можна за телефонами +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.