Вантажоперевезення по центру Києва

Вантажоперевезення Центр (Києва)
У центрі великих міст вантажоперевезення завжди викликають низку складнощів. Це з багатьма особливостями, у яких проводиться офісний переїзд. До таких міст можна віднести Київ. Практично щодня у центрі цього міста проводиться перевезення вантажів, меблів, речей. Вантажоперевезення в Центрі з дозволом на транспортування в цій частині міста проводять не багато транспортних компаній, серед яких зазначимо «MovEx». Ми надаємо різні послуги - не тільки вантажоперевезення Київ, а й у області.

Перелік послуг

Важливим показником роботи компанії можна назвати перелік послуг, що надаються. Незважаючи на те, що центральна частина міста представлена в основному офісними та житловими будинками, у центрі потрібні й інші послуги.

Компанія «MovEx» надає такі послуги:

 • Послуги вантажників користуються особливою популярністю, тому що при транспортуванні майна найчастіше складність полягає не в його доставці, а піднятті до приміщення. Ця послуга надається по всьому місту, в тому числі в центрі.
 • Квартирний переїзд або офісний повномасштабний переїзд можна провести лише за наявності вантажного автомобіля. Збільшення кількості рейсів визначає підвищення витрат, як часу, і коштів. Автомобілі практично будь-якого класу можна замовити, коли проводиться перевезення меблів чи речей.
 • Особливу увагу звернемо на такелажні роботи. Незважаючи на те, що вони рідко проводяться в центрі міста, все ж таки компанія надає можливість скористатися подібною послугою. Перевезення речей, які мають велику вагу, габаритні розміри, можливе лише за наявності спеціального обладнання.
 • Якщо потрібний лише автомобіль, можна провести замовлення лише транспортного засобу. Вантажне таксі прибуде у вказаний час у вказане місце, керуватиме ним професійний водій.

Для того, щоб ознайомитися з повним переліком послуг, можна відвідати офіційний сайт компанії.

Дозвіл на проїзд у центрі

Для того, щоб розвантажити транспортну систему міста вантажоперевезення в центрі проводять з відповідним дозволом. Саме тому за потреби проведення офісного переїзду в центрі слід звернутися до «MovEx».

Якщо такого дозволу немає проводити навіть квартирний переїзд забороняється. З цієї причини послуга в центрі міста найбільш актуальна.

Такелажні роботи

Найчастіше перевезення меблів не приносить проблем. Однак у випадку з такелажними роботами все інакше. Такелажні роботи пов'язані з транспортуванням великогабаритних вантажів: банкоматів, важких сейфів, роялів, промислового обладнання. Перевезення подібних речей ускладнене їх великими габаритними розмірами та вагою. У деяких випадках слід використовувати спеціальний автотранспорт.

Послуга професійних вантажників компанії «MovEx» також є актуальною. Наприклад, холодильні камери необхідно перевозити строго в одному положенні. Подібні нюанси можуть врахувати виключно люди, які займаються подібною роботою протягом тривалого часу. Також вантажне таксі повинно мати систему кріплення вантажу, щоб на момент руху він не перекинувся.

Насамкінець зазначимо, що звернувшись до нас за допомогою при необхідності виконання перевезення речей, меблів, обладнання в центрі Києва ви можете розраховувати на якісне та швидке виконання роботи. Транспортна компанія MovEx давно зарекомендувала себе як надійний виконавець роботи з вантажоперевезення.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на вантажоперевезення у Києві

Послуга Ціна
Вантажоперевезення від 450 грн.
Вантажники від 200 грн.
Вантажоперевезення Газеллю 600 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни 900 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн 1800 грн.

Питання-відповідь щодо вантажних перевезень у Києві

Скільки коштує вантажоперевезення у Києві

Вантажоперевезення у Києві коштує від 450 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години по Києву. Кожна наступна година коштує 150 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 100 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажоперевезення у Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10 років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на зв'язку , у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажоперевезення у Києві можна за телефонами +380443607979, +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.