Вантажоперевезення Вишгород

Вантажоперевезення Вишгород

Кожен із нас у своєму житті хоча б раз шукав можливість транспортувати речі, меблі чи інший вантаж. Перевезення речей та меблів є процес підбору транспортної компанії з перевезення, а також підбір фахівців.

Ціни на вантажоперевезення у Вишгороді

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Компанія «MovEx» виконує транспортування великих, об'ємних та важких вантажів. Вантажоперевезення Вишгород виконуються за допомогою нашого автотранспорту. У нашому автопарку є машини для будь-якого типу вантажу. Для великогабаритних та важких вантажів підійде транспорт вантажопідйомністю від 3-20 тонн. Для транспортування меблів або речей під час переїзду на нове місце проживання підійдуть:

 • Міні Bus.
 • Максі Bus.
 • Газель стандартного типу.
 • Газель подовжена.

Особливість нашої компанії в тому, що диспетчери можуть розрахувати вартість послуги перевезення до виконання робіт. Це дозволяє визначити фінансові витрати, пов'язані з перевезенням.

Щоб визначитися яка компанія підійде для перевезення ваших речей, необхідно ознайомитися з переліком послуг, які виконує компанія «MovEx».

 • Квартирний переїзд. Передбачає транспортування речей та меблів на місце проживання. Необхідно пам'ятати, що навантаження та розвантаження речей у квартиру або з неї потребує певних сил. Якщо у вас немає можливості самостійно зайнятися перевезенням меблів та речей, скористайтеся послугами професіоналів. Наші вантажники мають спеціалізовану підготовку з перенесення важких та незручних вантажів. Це дозволяє без шкоди та травм виконати перенесення меблів та важких речей.
 • Послуга спеціально обладнаного автомобіля, що має кран для підняття вантажу.
 • Перевезення комерційних апаратів: банкоматів, тістомісів для ресторанів, холодильних установок та інші. В арсеналі компанія має багато автомобілів, які підійдуть для будь-якого типу вантажу.
 • Організація надає послуги вантажників. Спеціально навчений персонал для перенесення речей, меблів, вантажів.
 • Такелажно-монтажні роботи. Передбачає навантаження/розвантаження та транспортування вантажів великих нестандартних розмірів.
 • Наші фахівці виконають розбирання меблів. При транспортуванні деякі види меблів складно переносити, а перевозити рекомендується в розібраному стані.
 • Вантажне таксі.

Якщо не знайшли транспортну послугу у цьому списку робіт, телефонуйте до нашого офісу. Досвідчені менеджери допоможуть вам підібрати потрібну послугу або розглянуть вашу заявку в індивідуальному порядку.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Питання-відповідь щодо вантажних перевезень у Вишгороді

Скільки коштує вантажоперевезення у Вишгороді

Вантажоперевезення у Вишгороді коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 215 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажоперевезення у Вишгороді

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажоперевезення у Вишгороді можна за телефонами +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.