Вантажоперевезення Бориспіль

Вантажоперевезення Бориспіль
Вантажоперевезення Бориспіль здійснює компанія MovЕx. Ми надаємо не лише послугу Вантажоперевезення Київ, але також здійснюємо перевезення по Київській області та по Україні, виконуємо завдання будь-якої дальності та складності.
Якщо у вас трапився квартирний або офісний переїзд, Купівля нових меблів, вивезення старих на дачу, звертайтеся, допоможемо, візьмемо проблеми на себе. Надамо послуги вантажників, ваша участь у дії буде мінімальною. Збережете час, нерви, навіть гроші, звернувшись до нас.

Ціни на вантажоперевезення в Борисполі

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Про компанію

Компанія MovЕx давно на цьому ринку вантажоперевезень Борисполя і встигла заробити ім'я та досвід. Наші пріоритети — висока якість, швидкість виконання, повне збереження вантажу, довіреного замовником, доступність та прозорість цін.

Автопарк

Працюємо на сучасних машинах:

 • Mini- та Maxi Bus;
 • газелі стандартної довжини та подовжені;
 • автомобілі вантажопідйомністю від 3 до 20 тонн

Всі машини доглянуті, завжди справні та готові до виїзду.

Професійні водії

Людський фактор – не менш важливий для безвідмовної техніки. Із цим теж усе гаразд. У компанії працюють водії високого класу з більшим стажем. Особливо доводиться показувати свою майстерність у сучасних мегаполісах зі своїми пробками та труднощами руху. Наші водії знають кожен камінчик у Борисполі, тому знайдуть адресу завантаження/розвантаження в найкоротший час. Наші оператори добре навчені, знають усі тонкощі. Прийдуть на допомогу, проконсультують, дадуть слушну пораду щодо перевезень.

Окрема гордість – послуги вантажників. Від них великою мірою залежить якість і швидкість роботи, отже, наше добре ім'я. Наші вантажники чудово знають свою справу.
Для дуже важких вантажів маємо техніку та спеціалістів для проведення такелажних робіт.

Наші роботи

Компанія здійснює перевезення Бориспіль для юридичних та фізичних осіб. Будівельні організації, промислові виробництва, підприємства торгівлі, харчування та інші є нашими частими клієнтами. З ними ми вже налагодили сценарії співпраці. Бувають і поодинокі замовлення. Це переважно замовлення від приватних осіб або офісний переїзд.

Офісний переїзд

Справа клопітна. Допомога в ньому неоціненна. Співробітникам вистачає турбот з упаковкою, наступним розпакуванням та визначенням на місце документації, чи до навантаження їм офісної техніки та меблів? Це зроблять вантажники. Вони запакують техніку, щоб ніщо не зашкодило в дорозі. Вантажники знають, як розташувати безпечно та компактно речі в машині. Якщо треба розібрати якісь меблі, вони це зроблять, на новому місці знову змонтують. Старий офіс вантажники підметуть, винесуть сміття. Для зручності замовників та збереження робочого часу офісу можливий переїзд у вихідний.

Квартирний переїзд

Це часто замовлення, але замовниками виступають різні особи, адреси змінюються. Люди змінюють квартири, роз'їжджаються, з'їжджаються, варіантів безліч. Ми допомагаємо здійснити квартирний переїзд безболісно, з мінімальними витратами часу замовника, з його найменшою участю. Тут також велика роль вантажників, вони виконують самі функції, що з офісному переїзді.

Перевезення меблів

Послуги з перевезення меблів не відрізняється за технікою виконання від попередніх. Це можуть бути меблі з магазину або якісь речі, що відвозяться на дачу.

Вантажне таксі в Борисполі.

Це перевезення відрізняється від інших тим, що його не треба замовляти заздалегідь. Вантажне таксі приїжджає за викликом так само, як і звичайне.
При замовленні послуги, дізнавшись про маршрут і марку машини, умови виконання, оператор назве ціну. Приблизно ви можете її визначити самі, подивившись інформацію на сайті. Пояснимо нашу цінову політику. Ми намагаємося зростання цін стримувати. Цьому сприяє злагоджена робота колективу без накладок, аварій, затримок. Таким чином, економляться час та бензин – головні складові вартості.

Як звернутися

Звертайтеся до компанії MovЕx, якщо потрібні перевезення Бориспіль. Всі дані – адреса офісу, телефони на сайті. Там же можна замовити зворотній дзвінок. Робіть так, як вам зручніше. Звернувшись до нас, ви радитимете нас знайомим. Цей сценарій повторюється. Можливо, і ви заглянули на цей сайт з приводу друзів. Якщо це так, ви обов'язково скажете їм спасибі.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Питання-відповідь щодо вантажних перевезень у Борисполі

Скільки коштує вантажоперевезення в Борисполі

Вантажоперевезення у Борисполі коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 215 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажоперевезення в Борисполі

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажоперевезення Бориспіль можна за телефонами  +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, InstagramM/a>.