Про автотранспортну компанію «MovEx»

Працюємо з 2011 року, 6000 виконаних замовлень на перевезення\переїзд\вивезення\утилізацію щороку. Автотранспортна компанія «MovEx» здійснює оперативні вантажоперевезення по Києву та по всій території України найрізноманітніших вантажів.

Наші пріоритети

  1. Якість послуг.
  2. Швидкість виконання.
  3. Збереження вантажу.
  4. Доступні ціни.

Вантажоперевезення виробляються сучасними автомобілями різної вантажопідйомності, за кермом яких ви зустрінете лише досвідчених водіїв-професіоналів. Щоб клієнти були задоволені – наші фахівці розробляють індивідуальну схему, за якою здійснюватиметься перевезення вантажу, допомагають підібрати найбільш підходящий автомобіль, розраховують вартість вантажоперевезення, Визначають графік за яким буде проходити доставка. Великий обсяг замовлень у нас здійснюється як «Вантажоперевезення Київ», вони дещо інші, ніж вантажоперевезення по Україні. У будь-якому великому місті вантажоперевезення утруднено великим транспортним потоком, величезною площею мегаполісу, складністю доставки деяких районів великих вантажів. Ми чудово справляємося з усіма проблемами, найчастіше при здійсненні вантажоперевезення у столиці ми використовуємо транспорт, який має велику маневреність, та досвідчених водіїв.

Дуже багато замовлень на вантажні перевезення ми отримуємо не тільки від будівельних компаній, промислових виробництв, підприємств торгівлі та харчування, організацій та офісів, а й від приватних осіб. Найчастіше це замовлення на квартирний переїзд. При отриманні нової квартири, на час ремонту або у зв'язку з поїздкою на дачу ми допоможемо здійснити ваш переїзд безболісно, з мінімальними витратами часу та коштів з вашого боку. У поняття «переїзд» ми включаємо не тільки оренду автотранспорту з водієм або без, але й роботу бригади вантажників, які допоможуть розібрати меблі, ретельно запакувати її, спустити або підняти на будь-який поверх ваші речі, занурити в автомобіль. А після того, як переїзд буде завершено, наші робітники розпакують усі речі і зберуть, змонтують меблі, і приберуть приміщення. Перевезення меблів при офісних переїздах - Це те, що ми виробляємо дуже якісно і швидко, не змінюючи графіка роботи організації, в будь-який, зручний для клієнта час. Ми реалізуємо професійний підхід у користуванні вантажами, і тому наша компанія пропонує лише спеціалізовані додаткові послуги, такі як послуги вантажного таксі або команди вантажників.