Вантажне таксі Київ

Вантажне таксі Київ

Незважаючи на величезну затребуваність послуг вантажоперевезень, велика кількість відповідних оголошень, окремим замовникам та цілим організаціям не вистачає якісних пропозицій. Чому так відбувається? Не кожна транспортна компанія підходить до організації своєї діяльності професійно. Більшість націлена на разовий прибуток, тому не переймається справді якісним сервісом. Людина користується запропонованою послугою, розчаровується у вартості/термінах/надійності та більше не повертається.

Вантажне таксі Київ

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Вантажники 2 години роботи + 2 особи =  500грн
У тариф не входить: перенесення без ліфта, збирання/розбирання меблів, робота з вагою 70кг+, носіння на відстань 25м+
Автомобіль 2 години роботи: Mini\MaxiBus 650\700грн
2 години роботи: Газель подовжена 800грн
3 години роботи: 5тон 2000грн
МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УПАКОВКИ ВАРТІСТЬ

Автотранспортна фірма «MovEx»

цінує всіх клієнтів, тому надає вантажне таксі, що повністю відповідає конкретним очікуванням. Наші резерви підлаштовуються під очікування клієнтів, нові користувачі перевезень «MovEx» стають постійними клієнтами компанії.

Специфіка замовлення сучасних вантажних перевезень

Таксі для перевезення різних вантажів менш затребуване, ніж звичайне пасажирське, проте передбачає врахування не меншої кількості турбот. Безпроблемне транспортування можливе лише з обліку безлічі важливих моментів. Тоді переїзд на інше місце проживання/роботи буде на радість. Не розуміючи цього, деякі люди вважають за краще користуватися допомогою знайомих, друзів. На жаль, це призводить до непорозуміння, сварок, нервів. Інші хочуть вийти із ситуації, замовивши звичайне таксі. У найкращому разі вдається перевезти всі речі за 2 рази, витративши значно більше грошей.

Якими є складові ідеального вантажного таксі для сучасних клієнтів?

 

 • Спеціальний транспортний засіб. Вантажі бувають різними. При перевезенні деяких не обійтися без фургона з гідробортом (громіздкі речі, меблі), крани-маніпулятори (будматеріали, габаритні вантажі), навантажувачі. Подібна техніка дозволяє правильно розташувати та безпечно транспортувати пожитки.
 • Кваліфікований персонал. Починаючи від операторів, які приймають замовлення, логістів, які планують маршрут, закінчуючи водіями, які знають місто напам'ять, з вантажниками, які делікатно поводяться з кожною річчю, – всі співробітники «MovEx» мають належний досвід, професіоналізм.
 • Комплексне обслуговування. Перевезення – не лише дорога між точками А та B. Комплексна послуга включає упаковку, навантаження, розвантаження, розміщення довіреного майна. За потреби фахівці «MovEx» підключать побутову техніку, електроніку.

 

 

Крім перерахованих вище переваг, компанія пропонує Вам оцінити і таку перевагу як обговорення деталей перед угодою. Ваше вантажне таксі (Київ) може бути замовлено попередньо (за кілька днів/годин) або терміново. Ви впевнені, що машина прибуде в точний час. Порядок проходження транспорту, необхідна кількість вантажників, включені послуги обговорюються з клієнтом «MovEx» заздалегідь.

Вантажний автотранспорт допоможе комфортно та безпечно перевезти речі, заощадить Ваші витрати на кілька ходок звичайною машиною.

Прорахувати вартість перевезення можна, скориставшись даними про тарифи на сайті, або зателефонувавши менеджерам компанії. Упевнені, що перше знайомство з «MovEx» пройде бездоганно, і Ви станете нашим постійним клієнтом! Постараємося зробити все, щоб Вам сподобалося.

вантажне таксі

Телефонуйте нам, і ми допоможемо вирішити проблему, пов'язану із перевезенням!

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на вантажне таксі в Києві

Послуга Ціна
Mini\Maxi Bus за 2 години 650\700 грн.
Вантажники за 2 години 250 грн.
Вантажоперевезення Газеллю за 2 години 800 грн.
Вантажоперевезення 3 тонни за 2 години 1400 грн.
Вантажоперевезення 5 тонн за 3 години 2000 грн.

Питання-відповідь по вантажному таксі у Києві

Скільки коштує вантажне таксі в Києві

Вантажне таксі у Києві коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто для вантажоперевезення та 2 години роботи. Кожна наступна година коштує 235 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників від 125 грн на годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка - 350 грн за рулон.

Як сплатити вантажне таксі в Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк тощо. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на телефонів, у месенджерах та соц. мережах

Як замовити

Замовити вантажне таксі в Києві можна за телефонами +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.