Безпечні вантажоперевезення у Києві: вигадка чи реальність?

Для будь-якої людини досить складно пережити переїзд, транспортування меблів чи вантажні перевезення, Київ та його темп життя не дають часу на тривале планування. Виникає питання про те, щоб все нажите чи куплене майно довести на нове місце цілістю та безпекою.

Довіряйте професіоналам вантажні перевезення у Києві

Сьогодні на ринку вантажоперевезень працює величезна кількість офіційних транспортних компаній та «приватних» перевізників. Всі вони пропонують різноманітні послуги: «Вантажні перевезення Київ», «Вантажне таксі», «Послуги вантажників» та інші.

вантажоперевезення Київ

Досить часто «приватник» (фізична особа без права на вантажоперевезення) пропонує свої послуги за ціною, нижчою від ринкової. Однак така економія є дуже сумнівною. «Приватники» не укладають договір на надання послуг і у разі недобросовісного ставлення до майна, псування речей, меблів або поломки техніки офіційно претензію пред'являти не буде кому.

Уся відповідальність лягає на плечі клієнта. Крім того, ніде не прописується вартість перевезення вантажів, Київ повний шахраїв, які можуть підвищити ціну у процесі транспортування через необ'єктивні причини.

Запам'ятайте:

  1. Професійна транспортна компанія завжди укладає договір, в якому прописані обов'язки та відповідальність обох сторін.
  2. Менеджер компанії оцінює обсяг майна та складність його транспортування та вказує вартість вантажоперевезення у договорі.
  3. Досвідчена мувінгова компанія обов'язково страхує вантаж.
  4. Офіційний вантажоперевізник гарантує збереження та цілісність майна клієнта.

Нові пакувальні матеріали убезпечать вантажоперевезення у Києві

Сучасні компанії з вантажних перевезень використовують широкий асортимент пакувальних матеріалів. Не всі перевізники розуміють важливість якісної упаковки і вважають, що під час звичайного квартирного або офісного переїзду можна обійтися, наприклад, обгортковим папером. Але розбитий сервіз, поліровані меблі чи техніка з пошкодженнями можуть зіпсувати загальне враження про переїзд.

Сьогодні існує величезна кількість захисних засобів, які дозволяють зберегти майно. До них відносять картонні коробки різного розміру, стрейч-плівка, повітряно-бульбашкова плівка, гофрокартон, скотч, накладні куточки та багато іншого.

Проте технічний прогрес стосується всіх сфер нашого життя. Сьогодні крім стандартних засобів упаковки є матеріали, які поєднують різні властивості.

Крафтбабл, пінобабл та алюбабл – це новітні захисні засоби, які у майбутньому щільно будуть використовуватися під час вантажоперевезення у Києві.

Крафтбабл поєднує повітряно-бульбашкову плівку з пакувальним папером. Цей матеріал не тільки захистить від механічних пошкоджень, але й за необхідності вбере зайву вологу. Його часто використовують для пакування крихких предметів та антикваріату.

Пінобабл - вдала комбінація повітряно-бульбашкової плівки зі спіненим поліетиленом. Це ідеальний матеріал, що амортизує, який відрізняється підвищеною міцністю, а також пом'якшуючими властивостями. Відмінний спосіб захистити тендітні предмети.

Алюбабл – поєднання повітряно-бульбашкової плівки з алюмінієвою фольгою. Цей матеріал відмінно виконує теплоізоляційні функції та незамінний при зимових переїздах.

Такі захисні матеріали стануть відмінним захистом предметів, що б'ються або антикварних. Вони убезпечать вантажні перевезення, Київ та його дороги готують багато сюрпризів під час переїзду.