Переїзд квартири у зв'язку з ремонтом

Кожна людина рано чи пізно стикається з ремонтом квартири. Косметичний ремонт, звичайно, приносить не так багато клопоту як капітальний. Але все-таки виникає питання, куди подіти меблі та речі і як організувати транспортні перевезення по Києву.

Для збереження чистоти м'яких меблів, одягу, постелі перед ремонтними роботами багато людей відвозять майно на дачу або склад тимчасового зберігання. Якщо немає можливості організувати квартирний переїзд самостійно, можливо обсягу особистого автомобіля недостатньо чи ні помічників для перенесення речей, тоді добрим варіантом стане звернутися за допомогою до професіоналів. Сучасні транспортні компанії організовують вантажоперевезення по Києву та надають послуги вантажників.

Автопослуги Київ

Орієнтир на вартість послуг не завжди виправдовує себе. Дешеві транспортні перевезення Києвом не гарантують сумлінне виконання послуг.

Вантажоперевізник MovEx стикався з різноманітними перевезеннями, квартирними та офісними переїздами. Завдяки нашому різноманітному автопарку компанія легко забезпечить сервіс «Автопослуги Київ» будь-якої складності. Дуже часто трапляється, що вантажоперевізник має у своєму арсеналі лише кілька машин, які можуть ламатися чи бути зайнятими. У такому разі клієнту можуть запропонувати скористатися тим вільним транспортом. Не завжди такі вантажні автомобілі задовольняють потреби цієї вантажоперевезення.

Індивідуальний підхід

Професійний рівень обслуговування включає оплачену команду:

  • Комунікабельні менеджери допоможуть визначитися з необхідними послугами перед переїздом та обов'язково будуть на зв'язку в день переїзду;
  • Досвідчені водії знають усі тонкощі дорожніх розв'язок Києва, швидко зорієнтуються в ситуації, що склалася на дорозі;
  • Вантажники компанії MovEx мають досвід переміщення важких, великих, габаритних та нестандартних предметів меблів, антикваріату та обладнання;
  • Пакувальники обов'язково підберуть сучасні пакувальні матеріали для різного виду вантажу.

Майбутній ремонт забирає величезну кількість сил та часу. Потрібно вирішити безліч питань щодо вибору інтер'єру, будівельних матеріалів, меблів, узгодити дії з ремонтною бригадою, контролювати виконання процесу. Якщо при цьому всім ще й переймається збереженням речей у квартирі, то стресовий стан забезпечений.

Переваги вибору професійного вантажоперевізника

У будь-якій сфері діяльності професійний рівень відображає як якість роботи, а й ставлення персоналу до поставленої задачі. Плануючи вантажоперевезення Києвом, варто звернути увагу на сукупність наступних позицій:

  • Вартість послуг
  • Термін виконання замовлення
  • Укладання договору
  • Гарантії та якість послуг
  • Прозорий кошторис

Компанія MovEx гарантує доставку будь-якого виду вантажу в будь-яке місце, а професійні співробітники компанії виконають послуги якісно та вчасно.

MovEx. Ми працюємо для Вас!