Київ потопає у пробках

Сучасні міста стрімко розвиваються та розростаються. Люди постійно переїжджають. Шалено популярними стали транспортні перевезення по Києву. Чим мегаполіси приваблюють і зачаровують дедалі більше людей? Головною та основною мотивацією переїзду у велике місто приїжджі називають можливості.

Кожна людина вкладає свій сенс у поняття «можливість». За цим підступним словом ховаються усі сторони життя – від можливості заробити на проживання до можливості очолювати найбільші компанії.

Найбільш популярні причини переїзду до Києва:

 1. Пошук цікавої роботи
 2. Бажання заробити
 3. Різноманітне дозвілля
 4. Цікаві люди

Звісно, мегаполіс затягує. Людина не помічає натовпу людей, що поспішають, маленькі простори, божевільний ритм життя і потік інформації, погану екологію. Проте бувають ситуації, коли мимоволі зупиняєшся кілька годин і випадаєш зі звичного потоку. Це пробки на дорогах. Вони заполонюють Київ, перевезення вантажів, регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення при цьому суттєво не можуть.

Пробки на дорогах у столиці, райони з обмеженим рухом

пробки у центрі Києва

На сьогоднішній день причинами, що ускладнюють транспортні перевезення по Києву, є:

 1. Вузькі вулиці та неправильні транспортні розв'язки не справляються з великою кількістю машин.
 2. Аварії на дорогах – бічні притирання та недотримання дистанції забезпечують багатокілометрову пробку на кілька годин.
 3. Утруднений рух через недосвідченість, недбалість та неорганізованість водіїв – неправильне паркування авто або порушення правил повороту створюють серйозні проблеми
 4. Ремонт дорожнього покриття паралізує Київ, перевезення вантажів та пасажирські перевезення змушені змінювати свої маршрути.

Останнім часом на дорогах Києва настільки інтенсивний рух, що утворюються 10-бальні пробки. Паралізується рух на центральних вулицях столиці, на Набережному шосе та за основними артеріями на Лівому березі.

Шляхи вирішення проблем із пробками, на думку влади

На думку мера Києва Віталія Кличка, існує низка питань, вирішення яких зможе спростити рух, зробити доступними автопослуги, Київ стане більш вільним від заторів.

 1. Створення перехоплюючих паркінгів та скасування частини маршруток. Припарковані машини займають дороге місце на вузьких вуличках, а інтенсивний рух маршрутних таксі створює конфліктні ситуації на дорогах.
 2. Евакуація машини, кинутої на проїжджій частині, та штраф безвідповідального водія. Цілком законно застосовувати для порушників такі автопослуги, Київ зможе вільно «дихати».
 3. Зміна транспортних розв'язок. Транзитний транспорт не повинен проїжджати через центр міста, створюючи додаткове навантаження та погіршуючи екологію столиці.

Складності транспортних перевезень по Києву

Знаючи такі особливості доріг столиці, варто зважати на можливість заторів при плануванні вантажоперевезень. Роблячи замовлення машини для перевезення речей, обов'язково озвучте докладний маршрут пересування вантажного авто, щоб менеджер компанії зміг розробити оптимальний та альтернативний маршрут.

Пробки на дорогах явище мінливе і постійно блукає. Важко гарантувати відсутність заторів у певному місці у конкретний час. Плануючи замовлення машини для перевезення речей, уточніть досвід роботи водія. Професійний драйвер завжди знайде можливі шляхи об'їзду.