Труднощі переїзду з малюком

Навіщо переїжджати на нове місце проживання? У дорослих безліч причин для переїзду, а дитині складно зрозуміти для чого ця метушня та перевезення меблів. Він чудово жив у затишній дитячій кімнаті. Все, що до чого він звикав роками – кімната, іграшки, друзі та подвір'я тепер зовсім зміниться. Для дорослої людини переїзд це складне завдання, а для дитини зовсім величезний стрес.

На думку дитячих психологів, зміна житла найважче переноситься у 6-12 років. Виявляється не дуже складно організувати квартирний переїзд, замовити транспортні перевезення Києвом, набагато складніше підготувати малюка до цього заходу. Тільки батьки можуть допомогти адаптуватись до нового житла.

Як вибрати час для переїзду?

Відмінним часом, щоби спланувати квартирний переїзд у Києві є весна. За кілька місяців можна знайти підходящі транспортні перевезення по Києву, послуги вантажників, підібрати пакувальні матеріали, скласти речі та детально організувати переїзд. А саме перевезення меблів провести влітку. Крім того, у цей час року набагато безпечнішим буде вантажоперевезення Києвом.

Весною дитина спокійно закінчить навчальний рік. За літні місяці йому буде простіше звикнути до нової квартири та району та знайти нових друзів. А восени малюкові вже буде легше піти новий дитячий садок чи школу.

Дитина – головний помічник під час переїзду

Щоб зміна місця проживання для дитини не стала приголомшливою новиною, варто її включати до процесу планування. Запитуйте поради під час ремонту його кімнати та покупки нових меблів для дитячих. Дитина може сама займатися упаковкою дитячих іграшок. Розповідайте тільки позитивне про новий будинок, його кімнату. Можливо, поряд є яскраві дитячі гойдалки або зоопарк.

Як зберегти спокій у день переїзду?

Після довго планування та очікування настає довгоочікуваний день. Щоб перевезення меблів не затягнулося і не перетворилося на хаос, рекомендують завжди заздалегідь скласти детальний план будь-якого переїзду та замовити вантажоперевезення Києвом.

План переїзду:

- замовлення машини для перевезення речей та послуг вантажників;

- підготовка пакувальних матеріалів: коробки, пакети, мішки, картон, скотч, стрейч-плівка, повітряно-бульбашкова плівка, скотч;

- Розбирання меблів;

- Демонтаж техніки;

- Упаковка майна у відповідні матеріали;

- маркування коробок з тендітними предметами, що б'ються;

- черговість завантаження коробок, речей, меблів, техніки у транспортний засіб.

Цей нехитрий список допоможе заощадити час та зберегти нерви.

Збір речей завжди сама затяжна та стомлююча частина переїзду. Особливо якщо в будинку є маленька дитина, цей процес може суттєво затягтися. Необхідно заздалегідь продумати, як можна відволікти малюка або виділити йому частину речей для самостійної упаковки. Звісно, все залежить від віку дитини.