Як правильно організувати перевезення меблів

Є люди, для яких перевезення меблів і речей не складає особливих труднощів, вони люблять планувати процес переїзду, сортувати і упаковувати речі в коробки. Для них вантажоперевезення Києвом не викликають дискомфорту. Але більшість людей обурюється, якщо необхідно зібрати навіть сумку в поїздку.

Хитрості під час транспортування меблів

Що ж тоді говорити про перевезення меблів? Ці габаритні предмети треба транспортувати з особливою увагою, щоб не зашкодити зовнішній вигляд та функціональність. Комоди, тумби, гарнітури, ліжка та дивани складно пересувати квартирою, не кажучи вже про перевезення на нове місце. Виникає безліч питань. Як найпростіше перевезти меблі? Як надійно її запакувати? Як зробити замовлення машини для перевезення речей? Як вмістити все майно у вантажівку? Чи може скористатися послугами вантажників? І багато інших…

Плануючи переїзд, можна розглядати 3 варіанти організації цієї клопіткої події:

  • Планування та проведення переїзду самостійно;
  • Упаковка особистих речей самостійно; перевезення великогабаритних предметів за допомогою вантажоперевізників;
  • Повна організація переїзду мувінгової компанії.

Найбільш оптимальним варіантом є зібрати особисті речі та одяг самостійно, а вантажоперевезення Києвом буде довірено професіоналам транспортної компанії MovEx. Замовляючи організацію переїзду та послуги вантажників, всі турботи лягають на мувінгову компанію, оскільки від правильної упаковки та транспортування залежить збереження предметів.

Як упакувати меблі при переїзді?

  • Пакування великогабаритних речей. Для початку меблі необхідно розібрати, якщо це можливо. Це заощадить місце у вантажному автомобілі, спростить роботу вантажників та збереже початковий вигляд меблів. Кожна частина упаковується окремо за допомогою стрейч-плівки та скотчу. Якщо складників багато, то надійніше їх промаркувати. Велика побутова техніка фіксується в піддоні, барабан пральної машини кріпиться транспортувальними болтами, всі частини меблів або техніки, що відкриваються, надійно фіксуються скотчем.
  • Упаковка посуду. Посуд обов'язково сортується та розподіляється по ящиках. Для упаковки важких каструль, сковорідок, жаровнів необхідно вибирати міцніші коробки, ніж для інших предметів. Не варто брати великі коробки, оскільки після завантаження вони будуть дуже важкими. Посуд, що не б'ється, варто пережити папером, а предмети, що б'ються, бажано упаковати повітряно-бульбашковою плівкою. Предмети не повинні бовтатися у коробці. Усі коробки з посудом мають бути промарковані позначення «крихке» і позначено верх і низ упаковки.
  • Дзеркала, вази, предмети антикваріату фіксуються в картонні рамки та обертаються стрейч-плівкою.
  • М'які меблі захищають плівкою від забруднень та пошкоджень.

Але є такі меблі, які розбираються мінімально або зовсім не підлягають розбиранню: диван, крісло, буфет, комод і т.д. У такому разі краще замовити послуги вантажників. Професійні працівники транспортної компанії MovEx зафіксують всі дверцята, що відкриваються, знімуть полиці, картонними куточками захистять виступаючі кути, обернуть плівкою і скотчем.

Довіряючи питання переїзду професіоналам MovEx, компанія бере на себе замовлення машини для перевезення, планування та здійснення переїзду, позбавляючи господаря зайвого клопоту.