Особливості переїзду малотоннажним транспортом

Багато сімей сьогодні мають легкову машину, яку можна використовувати для перевезення меблів невеликого розміру або покупок з магазину. Звичайно, навряд чи такий автомобіль допоможе при транспортуванні великогабаритних меблів, техніки, об'ємних будматеріалів або важких негабаритних вантажів.

Особливості перевезення меблів та вантажів

Для великогабаритних перевезень варто скористатися вантажним транспортом компанії MovEx, який забезпечить перевезення меблів у Києві. Машину такого типу має не кожен мешканець міста. До того ж, авто для вантажоперевезень повинно бути обладнане спеціальними пристроями для надійного кріплення різного вантажу.

перевезення меблів Київ

Для якісного та швидкого виконання завдань з перевезення речей найкраще звернутися до транспортної компанії. Вони мають величезний вибір вантажних машин, розрахованих на різний об'єм і вагу вантажу, що перевозиться. Сучасні мувінгові компанії, крім вантажоперевезень, пропонують також послуги вантажників, пакувальників. Професійні співробітники знають особливу техніку і мають різні інструменти, які полегшують переміщення вантажів і роблять транспортування швидким і дбайливим. Компанія MovEx більше трьох років працює у сфері вантажоперевезень та має великий досвід транспортування різного виду ваги.

Вибір вантажного автомобіля

Цілком дарма переплачувати за напівпорожній автомобіль, але в той же час багато часу і коштів витратиться на кілька поїздок, якщо всі речі не влізуть у маленьке авто. Щоб правильно вибрати вантажне авто необхідно оцінити обсяг речей, що перевозяться, а потім підібрати машину. Для того щоб вибір був найбільш правильним, слід уточнити на сайті або у менеджера компанії характеристики вантажних авто: розміри, вантажопідйомність, обсяг кузова. Досвідчений співробітник компанії проконсультує, відповість на всі питання і перевезення меблів пройде на вищому рівні.

Чому малотоннажний транспорт?

Останнім часом досить популярним стало невелике таксі. Малотоннажне авто підходить для більшості випадків вантажоперевезень, оскільки має ряд переваг. Це досить компактний автомобіль, який ідеально підходить для перевезення вантажів у великих містах, вузькими вулицями або дворами. Мобільне та маневрене авто заощадить час, проїхавши через місто швидко та акуратно. Йому набагато простіше проїхати прямісінько до під'їзду будинку навіть у заставленому машинами дворі. Крім того, витрата палива в нього набагато менша, ніж у великого вантажного таксі, а відповідно і оплата.

Навіщо підійде малотоннажний транспорт?

Автомобілі невеликого розміру підійдуть під час проведення офісного, дачного чи квартирного переїзду. Вони дозволяють перевозити великий обсяг речей при відносно невеликій вазі. Якщо доведеться переїзд, купівля великої побутової техніки або будівельних матеріалів, то такого роду транспорт впорається з цими завданнями найкраще.

Перевезення особливо цінних і дорогих меблів повинно проводитися спеціально обладнаними машинами. Їх кузов обшитий деревом або фанерою, що полегшує фіксацію речей, меблів та техніки для запобігання переміщенню вантажу під час транспортування.

Навіщо використовувати послуги вантажників?

Основне завдання вантажника - виконати вантажно-розвантажувальні роботи при транспортуванні швидко, якісно та дбайливо. Ці фахівці знають особливості навантаження та кріплення різного роду речей, способи переміщення важких, об'ємних та специфічних вантажів. Послуги вантажників зазвичай замовляють, якщо необхідно здійснити переїзд, доставити фортепіано, перемістити сейф чи банкомат, перевезти склад чи квартиру. У разі краще не ризикувати, а скористатися послугами професійних транспортних компаній.