Секрети роботи професійних вантажників MovEx

Чим послуги професійного працівника від послуг обивателя? Насамперед це досвід роботи. Послуги вантажників у Києві пропонують багато фірм та компаній. Однак, довіряючи своє дорогоцінне майно, обов'язково уточніть, які навички є у вантажників, з якими проблемами при транспортуванні вони стикалися, які ефективні способи вирішення вони знаходили. Звичайно, ці питання слід ставити на етапі замовлення послуг, а не в день перевезення.

По-друге, це наявність спеціалізованого обладнання та інструментів, які суттєво спрощують та скорочують час на транспортування вантажів. Сьогодні на ринку вантажоперевезень працюють різноманітні вантажники, Київ не є винятком. Більшість з них вважають, що якщо вони мають більш менш хорошу фізичну форму, то вже можна надавати послуги вантажників у Києві. Але при цьому важливо не просто перенести вантаж, а доставити його в цілості та безпеку.

Вантажники Київ

Навіщо потрібні послуги вантажників?

Досить часто при плануванні перевезення меблів чи вантажів люди задаються питанням: а чи потрібні нам вантажники? Обов'язково є порадник, який переконує, що він вирішував такі питання неодноразово і в усьому допоможе. Але як з'ясовується пізніше, виникає безліч нюансів і складнощів.

Перш ніж довіритися сумнівним порадам, подумайте, чому люди довіряють своє майно професійним вантажникам.

Вид праці Переваги
1 Досвідчені вантажники підбирають сучасні пакувальні матеріали з урахуванням особливостей вантажу.

 

Дешевше замовити послуги вантажників, ніж платити за ремонт майна
2 Спуск або підйом великогабаритної техніки або меблів вимагає дбайливого відношення, певних навичок та спеціальних засобів. Злагоджена бригада вантажників виконає транспортувальні роботи максимально акуратно та швидко
3 Вантажники компанії MovEx мають відмінну фізичну підготовку та навички роботи з різноманітними вантажами Досвід роботи дозволяє вантажникам переносити тяжкості без шкоди здоров'ю
4 Вантажники використовують спеціальні інструменти та техніки при вантажно-розвантажувальних роботах Професійні працівники виконують великі обсяги робіт у найкоротший термін

 

Інструменти вантажників

Різноманітні підручні засоби полегшують працю та підвищують ефективність роботи. У більшості випадків інструмент необхідний для виконання складальних чи розбиральних робіт. Завдяки розвитку та вдосконаленню технічного обладнання тепер один вантажник може в деяких випадках замінити цілу бригаду.

Замовляючи послуги «Вантажники Київ» від MovEx клієнт отримує професійний сервіс із сучасним технічним оснащенням.

  1. Складально-пакувальні інструменти необхідні для складальних, розбірних операцій. Фахівці MovEx у своєму арсеналі мають повний набір інструментів.
  2. Диспенсер для скотчу прискорює пакувальні роботи майже вдвічі.
  3. Присоска для скла забезпечує безпечне зняття та транспортування скла, дзеркал без пошкоджень та ризиків для вантажників.
  4. Візки (колісні, візки-важелі, візки-підставки) допомагають спростити переміщення масивних предметів на невеликі відстані.
  5. Такелажні ремені забезпечують рівномірний розподіл вантажу, спрощують роботу вантажників у вузьких прольотах чи сходах, дозволяють підвищити вантажопідйомність робітника.

 

Організувати вантажоперевезення із вантажниками набагато простіше, ніж виконати аналогічну роботу самостійно. Важливо пам'ятати, що висококваліфіковані вантажники – досвідчені та вмілі фахівці, а також ввічливі та приємні люди. Транспортна компанія MovEx ретельно підходить до вибору працівників. Ми обираємо найкращих фахівців.