Правила перевезення вантажів автотранспортом

Насичений товарообіг диктує свої правила переміщення вантажів, що регулюється нормативно існуючим законодавством. Наразі діє Наказ Мінтрансу «Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом» від 14.10.1997 в редакції 18.03.2016 року. Компанія MovEx склала для вас список основних вимог перевезення Київ без урахування характеру товару, що доставляється.

Права та обов'язки перевезення вантажів

Все починається зі складання договору, в якому однією зі сторін виступає перевізник – фізична чи юридична особа, а іншою – замовник (вантажовідправник чи одержувач). Після отримання проекту ініціатору отримання послуги надається 10 днів на погодження перерахованих у ньому умов та підписання. Наприклад, якщо вам потрібна доставка вантажів Києвом нашою компанією, то в договорі будуть обов'язково вказані:

  • термін дії;
  • обсяги перевезення;
  • всі умови доставки;
  • вартість та порядок оплати;
  • особливості визначення маршруту;
  • обов'язки та відповідальність.

Окремим пунктом у Правилах зазначається, що документ, який набирає чинності після підписання всіма заінтересованими сторонами, може бути одноразовим.

Специфіка транспортування

Основна вимога, яка міститься у статті, — необхідність суворо дотримуватись Правил дорожнього руху. Також вантаж потрібно рівномірно розміщувати на кузові, щоб не порушувалася стійкість автомобіля. При цьому його кріплення повинно виключати можливість переміщення в період руху, який може закінчитися випаданням товару і призвести до виникнення небезпеки для пішоходів та інших транспортних засобів.

Перевезення речей Київ вважається правильною, якщо вони не закривають огляд водію, номерні та розпізнавальні знаки, не створюють шуму, не забруднюють проїзну частину дороги. Додатково замовник послуги має право застрахувати вантаж на випадок повної чи часткової втрати, пошкодження, виникнення різних форс-мажорів. Транспортна компанія MovEx гарантує своїм клієнтам безпроблемну доставку товару за заздалегідь узгодженим маршрутом.

Відповідно до вищеназваних Правил упаковане, марковане, а за бажанням замовника і опломбоване майно перевозиться автомобілем вантажопідйомності, що підбирається в кожному випадку індивідуально. З нашим парком транспортних засобів можна ознайомитись на головній сторінці сайту http://movex.kiev.ua. Знання особливостей переміщення товару машинами допомагає обом сторонам процесу швидше досягти взаєморозуміння та зрештою мінімізує ризики.