Офісний переїзд: як правильно організувати

Динамічна ділова активність у якийсь момент призводить до необхідності змінити офіс або через розширення відділів та штату співробітників, або з метою привернути додаткову увагу партнерів та клієнтів, а також підняти своє реноме у престижному районі міста. Однак, що б не стало стимулом до зміни місцезнаходження офісу, ще ніхто зі співробітників не уникнув стомливої процедури підготовки, пакування майна та його відправлення до більш комфортного для роботи приміщення. Транспортна компанія MovEx вітає новоселів та ділиться досвідом в організації таких переїздів.

Як уникнути стресу при офісному переїзді

Для того щоб уникнути непотрібних турбот і пов'язаної з ним нервової напруги, яка зазвичай виливається в суперечки і навіть сварки між співробітниками під час обговорення, що і як укласти, упакувати і чим все це доставити, керівництву чи відповідальному менеджеру рекомендується звернутися до спеціалізованої компанії, яка виконує перевезення по Києву. При цьому не варто дзвонити в фірми-одноденки, що не дають жодних гарантій безпеки та цілісності речей, техніки в процесі доставки.

Компанія MovEx за довгі роки роботи на цьому ринку створила власний «кодекс честі» якості послуг:

  • оперативність, що дозволяє нам заощадити ваш час на облаштування, а отже, і можливі фінансові втрати від призупинення бізнесу;
  • комплекс послуг «все включено», тобто ми готові не тільки представити автомобіль, а й кваліфікованих вантажників, які за бажанням клієнта додатково розберуть/зберуть громіздкі речі, запакують усі нашим/вашим матеріалом, спустять/піднімуть предмети будь-якої комплектації та ваги (понад 100 кг за доплату) по поверхах, а також компактно встановлять та закріплять їх усередині фургона;
  • безпека, завдяки якій всі речі збережуть початковий зовнішній вигляд без подряпин і сколів, свою комплектність, а офісний переїзд Київ залишить лише позитивні емоції.

Про що подбати

Після надання вантажоперевізнику інформації про розмір офісного майна та оформлення замовлення вам залишається лише купити картонні коробки для переїзду у Києві. В іншому робочий графік офісу не зазнає жодних змін, що збереже психологічний мікроклімат у колективі та дозволить не розгубити власних клієнтів. Компанія MovEx стане надійним помічником у вирішенні питань переїзду незалежно від масштабів фірми.