Як перевезти піаніно

Купівля піаніно, меблів, побутової техніки – це не тільки довгоочікувана радість, а й джерело додаткових клопотів щодо доставки речей за місцем призначення. Великогабаритні, незручні для перенесення і, до того ж, важкі предмети не покладеш ні в багажник легкового автомобіля, ні на його дах, навіть якщо там передбачено спеціальний пристрій для перевезення.

Компанія MovEx пропонує низку порад, які зведуть емоційну напругу до мінімуму.

Покрокова інструкція перевезення піаніно

Щоб придбання піаніно, приносило винятково задоволення, слід виконати кілька ефективних дій:

  • Хоча б за 1-2 дні до покупки зателефонувати до транспортної компанії, яка виконує вантажоперевезення по Києву та працює на цьому ринку багато років. Така компанія зможе запропонувати як стандартний пакет послуг, так і за бажанням замовника додаткові.
  • У процесі розмови з менеджером-оператором потрібно назвати точні дату і час майбутньої доставки (при цьому необхідно врахувати, що за терміновість стягується доплата), тип речі, що перевозиться, а також предметно перерахувати необхідні послуги.
  • Якщо немає бажання самостійно нести музичний інструмент до замовленого вантажного автомобіля, за допомогою друзів або випадкових людей, які можуть його за незнанням особливостей транспортування пошкодити, використовуйте послуги грузчиков у Києві і забудьте про можливі неприємності.
  • Поцікавтеся у перевізника, чи готовий він надати спеціальний захисний матеріал і який, а також запакувати ним піаніно, якщо воно продається не в заводській упаковці.

Вибір автомобіля

Під час обговорення марки автомобіля доречно уточнити, чи є у парку транспортних засобів компанії автомобіль з гідробортом і яка вартість такої послуги. При середній вазі сучасного піаніно 200 – 250 кг, а антикварного 300 – 400 кг досить легкого гідроліфта, щоб плавно та оперативно підняти музичний інструмент у вантажівку.

Тепер, коли нюанси враховані, залишається лише за необхідності узгодити маршрут та вирушати за покупкою. Компанія MovEx відповідає всім вищезгаданим вимогам і готова будь-якої миті надати допомогу в доставці негабаритного вантажу.