Як вибрати вантажників для переїзду

Якщо планується переїзд у нову квартиру чи будинок, перевезення речей на дачу та інші види транспортування меблів та габаритних предметів - без вантажників не обійтися. Дана послуга досить широко поширена на ринку праці, проте хороший персонал гарантовано не зіпсує улюблені меблі, не розіб'є дзеркало, нічого не зашкодить при завантаженні, транспортуванні та спуску-підйомі сходовими прольотами. Тому обирати компанію, яка допомагатиме у переїзді, дуже важливо.

1

Оголошеннями «вантажники», «вантажники Київ«Бригада вантажників» рясніє як інтернет, так і паперові реклами. Найчастіше до виконавців пред'являється досить простий список вимог:

  • акуратність;
  • тверезість;
  • Ввічливість;
  • фізична сила та витривалість.

Знайти персонал з такими параметрами не складе труднощів, однак, завжди краще відшукати варіант, який зможе позбавити практично всіх проблем.

Відмінність хороших вантажників від звичайних

2

На відміну від стандартного списку вимог, що висуваються, скажімо так, до середньостатистичної найманої фізичної сили, для найбільш комфортного та швидкого переїзду варто врахувати ще кілька факторів. Найважливішими з них будуть:

  • наявність власного транспорту, причому бажано, щоб можна було вибрати автомобіль, що найбільш підходить за габаритами до обсягу речей, що перевозяться;
  • обов'язкове використання власного такелажу;
  • великий досвід роботи та наявність позитивних відгуків;
  • вміння правильно розміщувати вантаж у кузові автомобіля та визначати черговість переміщення окремих предметів.

Повний перелік переваг може надати лише спеціалізована експедиторська фірма. Наприклад, такі компанії, як Movex, не просто гарантують якісне виконання всіх наведених вище вимог замовника, але й нададуть цілу низку додаткових послуг, що знімають майже всі турботи з клієнта.

Які роботи можуть виконувати експедиторські компанії

Для зручності замовників багато фірм, що спеціалізуються на переїздах різного роду, пропонують низку додаткових послуг. Крім занесення - винесення предметів інтер'єру та великих речей, працівники експедиторської компанії можуть виконати ряд підготовчих та завершальних операцій, що гарантує захист меблів та швидке закінчення переїзду.

3

Дуже зручною послугою є складання та розбирання. Розділені на малі блоки, предмети інтер'єру легко проходять у дверні отвори, транспортуються сходовими клітинами, економно розміщуються в кузові автомобіля. Якщо компанія додатково надає послугу упаковки, обов'язково слід скористатися такою можливістю. Так меблі будуть не тільки захищені від пошкоджень у дорозі, але й збережуть свій зовнішній вигляд, уникнувши різного роду забруднень.