Висловлювання про те, що два переїзди дорівнюють одній пожежі, виникло не на порожньому місці. При транспортуванні речей у нову квартиру чи будинок завжди існує небезпека щось незворотно пошкодити, зламати, привести в непридатність. Тому важливо знати, які дії слід робити в першу чергу, щоб менше хвилюватися про збереження меблів або дорогих предметів інтер'єру.
Послуга перевезення меблів у Києві — дуже затребувана, проте навіть під час роботи професійних експедиторів найбільшу небезпеку наражаються:
- дзеркала;
- скло у вітринах та меблевих фронтонах;
- оббивка м'яких меблів;
- всі поверхні та ручки.
Не варто забувати і про не такі критичні і видимі, але, проте, дуже неприємні ушкодження, які можуть бути нанесені заднім стінкам предметів інтер'єру і фурнітурі.
Як перевезти меблі без пошкоджень
Щоб переїзд пройшов без сучка і без задирки, потрібно обов'язково згаяти час і підготувати кожен предмет інтер'єру до подорожі. Для цього, по можливості, великі меблі розбираються до дрібніших блоків. Наприклад, з шаф шаф варто демонтувати антресолі, зняти двері купе, звільнити або вийняти ящики комодів.
Така дія має одразу дві переваги. По-перше, дрібніші блоки зручніше проносити сходами і через дверні отвори. По-друге, меблі легше розміщувати в кузові автомобіля, що дозволяє ще краще захистити її від пошкоджень.
Таку послугу, як розбирання-збирання меблів, пропонують багато компаній, що займаються організацією переїздів, тому можна не виробляти її самостійно, а доручити професіоналам. Найнадійніший і перевірений спосіб захисту предметів інтер'єру - упаковка в спеціальний поліетилен з пухирцями, а невеликі одиниці меблів можна розмістити в картонних коробках або обернути гофрокартоном.
Особливе ставлення до тендітних предметів
До скла та дзеркал потрібно відноситися з максимальною увагою. Якщо є можливість, особливо, за умови довгого шляху переїзду, всі фронтони меблів слід розібрати. Скло укладається окремо, між деталями бажано прокласти тканину. Пакуються деталі в пухирчастий поліетилен, який обертається навколо кілька шарів.
Акваріуми та інші габаритні крихкі предмети найкраще захищати поліетиленом та розміщувати в окремих коробках з картону, щоб полегшити розміщення у кузові та транспортування сходами. До того ж така упаковка дозволить максимально акуратно поводитися з досить важким та дорогим виробом.
Дзеркала краще перевозити в рамах, тому що вони перешкоджають хвильовій деформації та надають додаткової жорсткості. Для максимального захисту на поверхню скла з двох сторін накладається шар картону, після чого все загортають у пухирчастий поліетилен. Така упаковка гарантує, що виріб з легкістю перенесе довгу подорож нашими не найкращими дорогами.