Перевезення вантажів. Яку машину вибрати?

При внутрішньоміських і регіональних перевезеннях альтернативи автомобільному транспорту практично немає, тому кількість компаній, що представляють цей сервіс, зростає. Але якщо придивитися уважніше, то не всі відповідають сучасним вимогам щодо якості та асортименту послуг. MovEx на власному прикладі пропонує проаналізувати, на що потрібно звертати увагу при пошуку вантажоперевізника.

Вибір машини для перевезення вантажів

Серед багатьох моментів, які слід уточнити у менеджера вже при першій розмові, поцікавтеся, які машини є в наявності і що вам можуть надати. Якщо ви звернулися в маленьку фірму або до перевізника-початківця, то, швидше за все, їхній автопарк складається з 2-3 одиниць, які інтенсивно експлуатуються. Це означає, що збільшується ризик поломок та зриву домовленостей щодо доставки товару.

Для порівняння, автопарк MovEx включає транспортні засоби вантажопідйомністю від 1,2 до 7 тонн. У цьому разі менеджер детально з'ясовує:

  • тип доставки (наприклад, вантажне таксі Київ);
  • характер вантажу та його призначення;
  • загальна кількість вантажу;
  • їхня габаритність;
  • вага найважчих предметів.

Якщо потрібно, наприклад, перевезення меблів, то варто замовити додаткову послугу збирання/розбирання меблів та досвідчені співробітники, здатні її кваліфіковано виконати.

Технічне оснащення

Про серйозність транспортної компанії говорить також наявність власної технічної бази для проведення профілактичних, поточних та термінових ремонтних робіт будь-якого рівня та додаткового обладнання. Не кожен сьогодні здатний займатися 5 – 7-тонними замовленнями, оскільки це потребує наявності у технічному арсеналі крана-маніпулятора або автомобіля з гідробортом.

Однак, як показує практика, правильно підібраний автопарк та відмінна технічна складова дозволяють здешевити послугу та виконувати вантажоперевезення Київ недорого. Адже замовнику для доставки, купленої для будинку побутової техніки, не запропонують «тритонник», а бізнесмену для відправки великої партії товару Mini Bus. На сайті компанії MovEx ви зможете підібрати оптимальний транспорт для перевезення вантажу та уникнути переплат.