Переїзд банку, відділення банку у Києві

Банківська сфера при всіх економічних коливаннях залишається одним із динамічних напрямів, і відкриття-закриття відділень із супутнім перевезенням обладнання та іншого майна – природна подія у її функціонуванні. Питання виникає лише в тому, що не кожна транспортна компанія, куди звернуться співробітники банку, візьметься доставити ті ж банкомати на нове місце.

Як перевезти банкомат?

Фахівці компанії MovEx, які мають професійні напрацювання з надання подібної послуги, пояснюють це специфікою пристрою та відповідно до поводження з ним.

До особливостей банкоматів належать:

    • нерозбірність конструкції;
    • їх значну вагу (залежно від типу 1-2 тонни);
    • великогабаритність, що часто є причиною неможливості перенесення апарату через дверний отвір і подальшу вантажоперевезення у Києві;
    • наявність усередині складної технічної начинки;
    • наявність електронної програми, яка може постраждати при неправильному поводженні під час навантаження та транспортування.

Як бачимо, під час перевезення такого цінного вантажу необхідні спеціально підготовлені вантажники та додаткова техніка, що дозволить звести можливість виникнення непередбачених інцидентів до мінімуму. Ми гарантуємо своїм клієнтам оперативність, безпеку та високу якість доставки.

Етапи перевезення

Після вивчення обсягу майбутніх робіт та підписання договору фахівець виїжджає до фінансової установи для вимірювання розмірів банкомату та дверного отвору. Якщо останній менший за потрібні показники, його акуратно розширюють.
За допомогою спецтехніки з низькорамною платформою завантажений на неї великогабарит повозиться до вантажного ліфта за його наявності або повільно, з дотриманням застережень і використанням технічного обладнання спускається сходами.

Перевезення банкоматів — трудо- та ресурсомісткий процес, тому його можна довірити лише досвідченим майстрам. До того ж, для переміщення вантажу потрібен спеціальний транспорт, оскільки інструкцією дозволяється його переміщення лише у вертикальному стані. Для цього ми використовуємо автомобіль із гідроліфтом необхідної вантажопідйомності. Такий підхід дає можливість проводити такелажні роботи Київ плавно, без пошкодження корпусу пристрою та за лічені хвилини.

Надійне кріплення, особливий маршрут та режим руху автомобіля мінімізують ймовірність позаштатних ситуацій. Співробітники компанії MovEx на заключному етапі встановлять на новому місці банкомат так, що замовнику не доведеться виконувати якісь додаткові налагоджувальні роботи.