Особливості транспортування більярдного столу

Гра в більярд полонить серця чоловіків і жінок, улюблена для багатьох шанувальників неформального відпочинку в колі друзів. Однак іноді життєві обставини вимагають перевезення досить негабаритного столу. Розміри конструкції і вельми значну вагу змушують задуматися: як зробити транспортування безпечно для дорогого обладнання?
Професійні знання та вміння в даному питанні мають фахівці компанії «MovEX». Ми з радістю поділимося з Вами корисною інформацією для перевезення більярдного столу пройшла згідно з Вашими очікуваннями.

Схема перевезення столу для більярду

  • Розбирання. Потреба у розбиранні є обов'язковою. Ви можете переглянути відео-інструкцію в Інтернеті або довірити це завдання фахівцям.
  • Упаковка. Герметична захисна упаковка (найчастіше – картонні коробки та повітряно-бульбашкова плівка) гарантує відсутність ризику пошкоджень.
  • Перенесення столу до авто. Складові більярду акуратно переміщують до вантажної машини. При транспортуванні є маса небезпек: круті сходи, гострі кути вузьких проходів і т. д. Саме тому важливо задіяти фахівців.
  • Завантаження, доставка, розвантаження. Всі складові столу надійно фіксуються спеціальними тросами та перевозяться мувінговою компанією (в оптимальному варіанті) до кінцевої точки.
  • Занос. Чимала вага конструкції не стане проблемою для професійних вантажників. Вони впораються з незручностями, використавши спеціальні такелажні ремені, що служать для безпечного переміщення вантажу. Зазвичай, при розрахунку вартості враховується поверх, на який необхідно підняти більярд.
  • Складання. Завершальний етап. Відбувається на заздалегідь визначеному власником місці. Якщо було замовлено комплексну послугу, збірка не займе багато часу.
  •  

    Співробітники MovEX можуть гарантувати ідеальне перевезення більярдного столу будь-яких розмірів. Це може бути одна одиниця або цілий набір столів з Вашого закладу. Телефонуйте нам вже сьогодні!