Перевезення спортивного обладнання: чого потрібно бути готовим?

Про популярність тренажерних залів, фітнес-клубів у наш час ніхто не сперечатися. Люди намагаються триматися у формі, займаючись спортом професійно чи аматорськи. З розвитком бізнесу, з метою підвищення популярності закладу, власнику спортивної зали іноді доводиться «перевозити» бізнес на інше місце. Впоратися з цим завданням може самостійно або, скориставшись послугами фахівців. Професійна перевезення тренажерів будь-якої тяжкості не завдасть клопоту, якщо покласти подібні обов'язки на співробітників мувінгової компанії «MovEX»!

Складнощі перевезення спортивного обладнання

Досвідчена команда пакувальників, вантажників та водіїв здатна впоратися з транспортуванням різних спортивних тренажерів:

  • вуличних/внутрішніх;
  • професійних/домашніх;
  • силових, кардіо і т.д.

Головними відмінностями цих видів можна назвати:

  • кількість складових деталей;
  • розбірність/нерозбірність конструкції;
  • наявність вбудованої електроніки, з якою необхідно бути гранично обережними;
  • загальну та подетальну габаритність, вага;
  • специфічні особливості, притаманні конкретного виду навантаження.

Найчастіше тренажери, призначені для домашнього використання, не викликають труднощів при транспортуванні власними силами. Професійні набагато складніші за виконанням, принципами роботи. Щоб правильно їх перевезти, доведеться попрацювати.

Процес перевезення починається з розбирання агрегату. Демонтаж повинен проводитись лише людьми з певними навичками. Якщо Ви вирішили зайнятися цим самостійно, уважно ознайомтеся з інструкцією приладу, потім приступайте.

Які головні переваги надає замовлення професійної послуги? По-перше, відповідні кріплення, транспорт, маршрут замість клієнта підбирають фахівці, враховуючи особливості вантажу, що транспортується. По-друге, замовник заощаджує сили, час, гроші. Погодьтеся, набагато дешевше заплатити за якісне перевезення, аніж змінювати пошкоджені частини тренажера.

Виняткова безпека обладнання, дбайливість, швидкість перевезення – основні принципи роботи компанії «MovEX». Зателефонуйте нам, повідомте кількість спортивного інвентарю, вид, габарити, і ми візьмемо на себе Ваші турботи!