Переїзд Вашого підприємства пройде без форс-мажорів!

Ні для кого не секрет, що будь-який переїзд приносить масу клопоту та переживань. Проте багато хто може лише уявити, наскільки ускладнюється ситуація, якщо вантажоперевезення стосується цілого підприємства. Грамотна організація переїзду підприємства - Завдання, доступна до виконання далеко не кожної професійної компанії, не кажучи вже про зусилля керівника поодинці. Лише справжні професіонали, які неодноразово стикаються з труднощами транспортування різного обладнання, зможуть гарантувати угоду без неприємних моментів. Компанія «MovEX» має у своєму розпорядженні все необхідне для організації переїздів виробничих потужностей, тому Ви сміливо можете довірити нашим співробітникам вирішення цих питань.

Специфіка переїздів підприємств

Головною складністю, з якою стикаються власники підприємств під час переїздів, є величезна кількість усіляких технологічних агрегатів, виробничих верстатів, обладнання, підручних матеріалів, інструментів, деталей та заготовок. Щоб перевезти все це, потрібно ретельно спланувати план-схему розташування речей, черговість навантаження/вивантаження, найбезпечніші та найшвидші маршрути, інше.

Особлива увага при цьому приділяється наступним проблемним моментам:

  • Можливість втрати будь-якої важливої деталі не можна виключати. На підприємствах зустрічаються як великогабаритні конструкції, так і дрібні деталі, втратити які не складе труднощів у загальній метушні того, що відбувається при переїзді. Намагайтеся дотримуватись чітких інструкцій, не відступати від продуманого плану.
  • Якщо Ви вирішили переїжджати власними зусиллями, подбайте про наявність необхідної вантажної техніки (підйомні крани) та великовантажних автомобілів. У професійних мувінгових компаніях не бракує цього транспорту.
  • Іноді організація переїзду підприємств пов'язана лише з окремими цехами та підрозділами цілого виробництва. Виникають нові складності: не завжди вдається легко винести верстат із середини цеху, якщо його оточує та інше обладнання. Сучасні спеціалісти з перевезень знають, як зробити це дуже акуратно.

Досвід працівників компанії «MovEX» дозволяє стверджувати, що Ваше підприємство переїде швидко та недорого!