Пакувальні матеріали для вантажоперевезень

Основною перешкодою по дорозі до пошкоджень вантажу під час перевезення стає якісна упаковка. Текстиль, меблі, офісна та побутова техніка – допоміжні пакувальні матеріали сучасного зразка перешкоджають ударам, потертостям, подряпинам, вібраційній поразці, температурним впливам, забрудненням товару, що перевозиться. Такий всебічний захист дозволяє називати ці матеріали «розумними». Деякі з них здатні вберегти навіть від статичної напруги! До того ж, будь-яка упаковка дозволяє дізнатися, чи її розкривали без Вашого відома при транспортуванні. При переїздах комерційного і приватного характеру використовується традиційна упаковка (такою вважаються картонні коробки) і абсолютно нові технологічні рішення: стрейч-плівка, поліетиленові мішки на застібках і т. д. своїх речей. На допомогу прийде компанія «MovEX» з корисною інформацією та порадами!

Види та призначення різних пакувальних матеріалів

Величезна різноманітність обгорткових пристроїв і тари дозволяє власнику речей або фахівцю-пакувальнику правильно розташувати вантаж і забути про всілякі його ушкодження. Популярністю при перевезеннях користуються:

  • Картонні коробки. Виготовляються з твердого, міцного картону або гофрокартону на 3-5 шарів. Матеріал характеризується універсальністю використання, екологічністю, практичністю, низькою собівартістю, безпроблемною утилізацією. Картонна коробка може застосовуватись разом з іншими пакувальними матеріалами.
  • Повітряно-бульбашкова плівка. Складається з харчового поліетилену, який проявляє себе найкращим чином під час вантажоперевезень. До його функцій відносяться: амортизація, теплоізоляція, волого- та віброзахист, механічна міцність, корозійна та хімічна стійкість, протистояння проникненню газів, пилу, їдких агресивних речовин.
  • Стрейч плівка. Ідеальна для меблів та різного обладнання, адже гарантує герметичність, збереження різних товарів. Також стрейч-плівкою обмотують коробки із косметикою, дрібними аксесуарами, дисками, продуктами харчування.
  • Скотч. Широка клейка стрічка застосовується при поводженні з картонними коробками, пакетами, тарою з пінопласту та дерева. Скотч використовується як допоміжного пакувального матеріалу для стиків та швів іншої упаковки.

Бажаєте забезпечити безпеку вантажу? Звертайтесь до професіоналів MovEX!