Рекомендації щодо підготовки вантажів до перевезення

Перевезення речей з квартири, будинку, дачі, котеджу, офісу, магазину завжди тягне за собою масу клопоту, труднощів та переживань. Для того, щоб уникнути їх, необхідно замовити послугу переїзду від мувінгових професіоналів. Однак навіть без цього компанія «MovEX» готова максимально корисно поінформувати Вас про грамотні дії під час перевезення вантажів різного виду. Тим не менш, пам'ятайте: швидке перевезення вантажів ближче ніж Вам здається!

5 порад від фахівців з перевезення

До найважливіших моментів переїзду віднесемо такі рекомендації:

  1. Почніть підготовку завчасно. Обов'язково складіть список речей, що транспортуються. Дивлячись на нього, Ви зможете спланувати види та кількість необхідного пакувального матеріалу. Він має бути розрахований, як мінімум, на посуд, музичні інструменти, інші тендітні предмети. Добре зарекомендували себе у сфері перевезень гофрокартонні коробки, повітряно-бульбашкова плівка, стрейч-плівка, пакувальний скотч. Текстиль можна заховати у пакети та мішки. Інші речі перекласти м'якими рушниками та тканинами.
  2. Без жалю викидайте барахло. Переїзд – ідеальний момент для прощання із непотрібними речами. Нехай Ваш новий будинок або місце роботи заповнить лише чиста, свіжа, позитивна енергетика. У такій немає місця сміттю та старим ганчіркам.
  3. Збирайте пожитки грамотно. Готові до транспортування речі не ставте на проходах, у передпокої. Так вони будуть захаращувати шлях для винесення меблів. Не забудьте підписати, простикерувати пакети, ящики, сумки, щоб розбирати їх було легше.
  4. Особлива увага – побутова техніка! Перевезення холодильника передбачає попереднє вилучення полиць, зливання конденсату. Підготовка пральної машини повинна включати завчасну фіксацію барабана спеціальними болтами транспортування. Для швидкого перевезення вантажів з іншою технікою скористайтесь інструкцією до відповідних приладів. Там обов'язково зазначаються основні правила транспортування.
  5. Приділіть увагу меблям. Найбільш дешевим способом уберегти меблі від пошкоджень є стрейч-плівка. Вона збереже деревину, пластик, інші сучасні матеріали в основі меблів від механічних ударів, подряпин, потертостей.

Бажаємо, щоб переїзд приніс Вам якнайбільше позитивних емоцій та мінімум переживань!