Професійні вантажники виконають переїзд безболісно

   Переїзд завжди супроводжується довгими зборами та турботами. І зовсім не важливо якого масштабу ця подія. Транспортування меблів, обладнання чи речей займає багато часу на підготовку та сам процес перевезення. Потім необхідно зібрати всі деталі та розставити по місцях у новому приміщенні.
Послуги вантажників у Києві мають попит, як серед великих компаній, так і серед приватних осіб. Транспортні компанії надають послуги з вантажних перевезень для квартирного, офісного переїзду, вивезення будівельного сміття.

Вантажники. Працюють професіонали.

Організація такого роду заходи потребує професійного підходу. Якість та безпека вантажоперевезень визначається наявністю першокласних вантажників. Їх практичний досвід і оперативність визначає швидкість послуги, що надається. Вантажники компанії «MovEX» обов'язково мають досвід роботи будь-якої складності, хорошу фізичну підготовку та володіють спеціальним набором інструментів для переміщення різного типу вантажів.

Пакування предметів. Індивідуальний підхід

При перевезенні меблів важливо зберегти всі предмети в цілості та безпеці. Якщо має бути квартирний або офісний переїздТоді професійні вантажники допоможуть зібрати і упаковати всі речі. Маючи досвід перевезення різноманітних предметів, вантажники підберуть відповідні пакувальні матеріали. Невеликі картонні ящики використовують для пакування документації, книг, дрібних речей. У коробки більшого розміру поміщають побутову та офісну техніку, посуд, речі. В обов'язковому порядку коробки надійно фіксуються спеціальним скотчем. Крихкі частини меблів або скло пакують у плівку з бульбашками. М'які меблі захищають від вологи та пилу за допомогою стрейч плівки.
Певні особливості має квартирний переїзд. Тут можна зіткнутися з труднощами переміщення крихких предметів інтер'єру: дзеркало, посуд, картини, антикваріату, інше. Упаковкою та перевезенням таких речей повинні займатися фахівці. Довіряючи складну роботу професійним вантажникам, вирішується безліч завдань, і зберігаються нерви.

Перевезення меблів. Комплексний підхід

Якщо Ви маєте свій транспорт або Вам зручно замовити вантажне таксі, можна замовити окремо професійних вантажників. Компанія «MovEX» пропонує повний спектр послуг з перевезення вантажів. За комплексного підходу фахівці проведуть повний прорахунок обсягів вантажу, можливих варіантів транспортних засобів, визначать оптимальний маршрут і, звичайно ж, нададуть професійних вантажників. У нашому автопарку в наявності автобуси, вантажівки, газелі для вантажоперевезень різної складності та обсягів.

Як здійснити вивіз будівельного сміття?

Окрім вантажоперевезень та послуг вантажників, компанія «MovEX» пропонує послугу «Вивіз будівельного сміття». Після ремонту залишається багато будівельних відходів, які просто не можна викидати. Часто вантажників наймають для пакування та утилізації, як дрібних будівельних відходів, так і негабаритних залишків будівництва. У таких випадках використовується спеціальна техніка, інструменти та пакувальні матеріали.
Чи плануєте переїзд? Найкращим варіантом буде замовити послуги вантажників. Ви збережете час, нерви та здоров'я, оскільки цей процес дуже трудомісткий та стомлюючий. Довіряючи перевезення майна професіоналам, Ви отримуєте якісні послуги та знижуєте ризик пошкодження вантажів під час транспортування.