Перевезення меблів із MovEx. Переваги та особливості роботи

Транспортна компанія MovEx спеціалізується на вантажоперевезеннях різного характеру: офісний, квартирний переїзд, перевезення складу, перевезення меблів або переїзд в інше місто. У штаті компанії працюють професійні вантажники, які стикалися з різними типами вантажів і знають особливості їх перевезення. Вони максимально акуратно та швидко проведуть роботи з упаковки та транспортування речей та техніки під час переїзду.

Переваги роботи з MovEx під час переїзду

Транспортна компанія MovEx спеціалізується на вантажоперевезеннях різного характеру: офісний, квартирний переїзд, перевезення складу, перевозка мебели у Києві. У штаті компанії працюють професійні вантажники, які стикалися з різними типами вантажем та знають особливості їх перевезення. Вони максимально акуратно та швидко проведуть роботи з упаковки та транспортування речей та техніки.

Самостійне транспортування меблів чи послуги вантажоперевізника?

Зміна місця проживання або роботи може здатися зовсім нескладним заняттям, доки не стикаєшся з ним впритул. Під час переміщення майна може пошкодитися або забруднитись оббивка м'яких меблів, подряпатися полірована поверхня або розбити крихкий предмет. Це може стати справжнім стресом, до якого додасться фізична та моральна втома. Також важливо підібрати вантажне таксі в Києві відповідного тоннажу. Крім того, транспортування ускладнюється пробками на дорогах та складними транспортними розв'язками.

Щоб уникнути таких неприємностей, перевезення краще довірити фахівцям. Менеджери транспортної компанії уточнять всі нюанси майна, що перевозиться, і підкажуть відповідні варіанти вирішення тих чи інших проблем. Професійні вантажники вміють підібрати правильні пакувальні матеріали, знають як завантажити та довезти майно в цілості та безпеці. Досвідчений водій вибере оптимальний маршрут, щоб доставити вантаж у строк.

Пропонуємо алгоритм переїзду з MovEx.

 1. Замовлення послуг "перевезення меблів", "послуги вантажників" або "вантажне таксі".
 2. Уточнення менеджером масогабаритних параметрів та особливостей меблів, техніки, необхідність та кількість пакувальних матеріалів, поверховість робіт, дальність поїздки тощо.
 3. Розрахунок вартості перевезення речей та інших вибраних послуг.
 4. Укладання договору, у якому зазначається вартість обраного сервісу, етапи та терміни виконання робіт.
 5. У призначений час команда наших фахівців займається перевезенням майна:
 • розбирання меблів, демонтаж техніки;
 • упаковка речей, меблів, техніки у відповідну упаковку;
 • завантаження коробок та меблів у вантажний автомобіль;
 • транспортування майна на місце;
 • розвантаження та розпакування речей;
 • встановлення та монтаж техніки, збирання меблів;
 • вивіз непотрібних пакувальних матеріалів та сміття.
 1. Огляд цілісності майна та техніки, підписання акта виконаних робіт.

Професійні послуги з перевезення меблів надають далеко не всі вантажоперевізники. Роблячи вибір серед транспортних компаній важливо враховувати досвід роботи, наявність власного автопарку та вантажників. У такому разі компанія виконає роботи з вантажоперевезення Україною оперативно, економно та вчасно, а майно приїде на нове місце без пошкоджень.

Транспортна компанія MovEx.

Ми зробимо Ваш переїзд щасливою подією!