Як швидко переїхати в іншу квартиру

Переїзд — завдання клопітке і досить масштабне. Тим більше, якщо здійснюється переміщення всіх речей в нову квартиру або будинок. Головне в цьому процесі — фінальна стадія, той день, коли наймаються вантажники, транспорт і відбувається, власне, зміна, так би мовити, житла.

Щоб дата переїзду не перетворилася на справжній жах із безліччю проблем, зламаними меблями, пошкодженими речами та іншими неприємностями, слід підготуватися до неї заздалегідь. Квартирний переїзд Київ — послуга досить затребувана, можна скористатися пропозиціями спеціалізованих компаній, проте спочатку варто квапливо зайнятися упаковкою, яку немає сенсу доручати вантажникам.

Підготовка до переїзду в іншу квартиру

У будь-якій квартирі безліч дрібниць. Серед них:

  • посуд, сервізи, кришталь;
  • книги;
  • дрібні предмети оздоблення інтер'єру;
  • люстри та світильники;
  • речі, що носяться, та постільна білизна;
  • різні дрібниці, компакт-диски, предмети колекціонування.

Всі подібні предмети легко упаковати самостійно. Для цього варто запастися картонними коробками, мішками, скотчем і пухирчастою поліетиленовою плівкою. Майже все необхідне можна купити у найближчому господарському магазині.

1

Щоб зробити процес упаковки та наступного розпакування більш упорядкованим, краще помічати кожну коробку та мішок і точно знати про їх вміст. Так буде одразу досягнуто двох цілей — більш чіткого поділу речей та швидкого розподілу їх на «штатні» місця в новій квартирі.

Після того, як із дрібницями покінчено, можна кликати на допомогу спеціалізовану компанію. Експедиторські фірми, наприклад, Movex - Візьмуть на себе практично всі турботи, що стосуються великогабаритних і тендітних предметів інтер'єру.

У чому переваги спеціалізованих фірм – перевізників

Експедиторські компанії не просто надають транспорт та висококваліфікованих вантажників. Вони можуть взяти на себе всі турботи про те, щоб меблі та інші предмети інтер'єру потрапили до нової квартири в ідеальному вигляді – чисті та непошкоджені.

2

Короткий список найкорисніших послуг компаній-перевізників виглядає так:

  • розбирання меблів для акуратного знесення по сходових прольотах;
  • упаковка, що гарантує відсутність забруднень та пошкоджень;
  • раціональне розміщення у кузові вантажівки.

Професійні робітники врахують усі дрібниці та гарантують те, що все буде доставлено в цілості та безпеці. Тому використання послуг спеціалізованої експедиторської компанії — запорука того, що переїзд до нової квартири пройде швидко і не викличе жодних особливих хвилювань чи незручностей.