Вивіз, утилізація старої меблів у Києві та області

вивіз, утилізація старої меблів у Києві
Вивіз старої меблів дозволити позбутися великогабаритних непотрібних промов, що захаращують ваше житло. Кожен із нас щодня стикається з проблемою мусора. І якщо звичайний побутовий мусор можна викинути у сміттєпровід або сміттєвий контейнер, то зі старою меблями або побутовою технікою так учинити не можна. Тут необхідні професійні послуги компанії, яка здійснює оперативні перевезення вантажів.

Утилізація меблів належить до затребуваних послуг, що з цілим переліком причин. Однією з них є придбання нових предметів меблів та побутової техніки, що призводить до необхідності рятування від старих моделей. Самостійно впоратися з цією роботою складно, наприклад, утилізація холодильника, дивана чи великогабаритного шафи не може бути здійснена без спеціальних навичок.

Вивіз старої меблів – доступна ціна, висока якість сервісу

Купівля нової меблів – радісна подія, що несе в собі безліч позитивних моментів. Це принципово новий рівень комфорту вашого житла, якого ви так прагнули і який заслужено отримали. Меблі здатні кардинально змінити інтер'єр приміщення, зробити його оригінальним та незабутнім. Але перед тим як розмістити новий диван біля своєї вітальні, необхідно вирішити, куди подіти старий.

Вивіз старої меблів ціна

Послуга Вартість
Вантажники Час роботи — від 100 грн залежно від тяжкості робіт
Роботи з вантажами понад 100 кг, ціни обговорюються з диспетчером
Мінімальне замовлення послуги «вантажники» від 180 грн за 2 години роботи.
Матеріали для пакування Вартість
Стрейч плівка 350 грн/рулон
Коробки від 70 грн/штука

Варіантів не так багато, старий диван можна:

 • просто викинути;
 • віддати приятелю;
 • поставити у гаражі чи заміському будинку, якщо вони у вас є.

Так чи інакше, необхідно вирішувати, як ви його вивозитимете. Якщо ваша квартира розташована на верхніх поверхах багатоквартирного будинку, навіть винесення старого шафи або холодильника, можуть перетворитися на нерозв'язну проблему. Щоб цього не сталося, замовте вивезення старої меблів у Києві. За цілком доступну вартість, у найстисліші терміни, з високою гарантією безпеки, ваші речі будуть доставлені за вказаною адресою.

Професійне вивезення меблів у Києві – оптимальне вирішення питань доставки вантажів

Якщо ви не плануєте використовувати свою стару меблі надалі, необхідно подумати про її утилізацію. Побутові відходи здатні суттєво ускладнити екологічну ситуацію в будь-якому регіоні. Переробка сміття економічно вигідна, вона здатна не тільки забезпечити підприємства дешевою сировиною, але також сприяє збереженню довкілля. Якщо рішення утилізувати мусор буде свідомим рішенням більшості жителів міста, про екологію регіону можна не турбуватися.

Звернувшись до компанії, що здійснює вивіз старої меблів, ви можете бути впевнені, що вивезення старої меблів у Києві ми здійснимо якісно та швидко. Фахівці компанії допоможуть підібрати вантажне таксі, максимально відповідний до виконання майбутніх транспортних завдань.

 • Усі тарифи

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 215 грн. подача - 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 235 грн. подача - 235 грн.
  23
  Газель стандартна
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  24
  Газель подовжена
  800грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година - 265 грн. подача - 265 грн.
  25
  3 Тони
  1400грн.
  Мінімальне замовлення: дві години+подача
  година – 350 грн. подача - 350 грн.
  27
  5 тонн
  2000грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година – 500 грн. подача - 500 грн.
  27
  7 тонн
  2400 грн.
  Мінімальне замовлення: три години+подача
  година - 600 грн. подача - 600 грн.

Ціни на вивіз, утилізація старої меблів у Києві.

Послуга Ціна
Вантажоперевезення від 450 грн.
Вантажники від 200 грн.
Грузоперевезення Газель 600 грн.
Грузоперевезення 3 тоні 900 грн.
Грузоперевезення 5 тонн 1800 грн.

Питання-відповідь щодо вивезення, утилізації старої меблів у Києві

Скільки коштує вивіз, утилізація старої меблів у Києві

Вивіз, утилізація старої меблів у Києві коштує від 450 грн. Ця вартість включає подачу авто для вантажоперевезення та 2 години по Києву. Кожна наступна година коштує 150 грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників – від 100 грн. за годину в залежності від складності роботи. Ми займаємося та упаковкою в коробки та стрейч-стрічкою. Ціна коробки 70 грн за шт, стрейч-стрічка – 350 грн за рулон.

Як сплатити вивіз, утилізація старої меблів у Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення чи онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк і т.д. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10 років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Візьмо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Великий досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди , у месенджерах та соц. мережах.

Як замовити

Замовити вивіз, утилізація старої меблів у Києві можна за телефонами +380443607979, +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.