Вивіз, утилізація старих меблів у Києві та області

Вивіз старих меблів ціна

 

вивіз, утилізація старих меблів у КиєвіВивіз старих меблів дозволить позбутися великогабаритних непотрібних речей, що захаращують ваше житло. Кожен із нас щодня стикається з проблемою сміття. І якщо звичайне побутове сміття можна викинути у сміттєпровід або сміттєвий контейнер, то зі старими меблями або побутовою технікою так вчинити не можна. Тут необхідні професійні послуги компанії, яка здійснює оперативні перевезення вантажів.

Вивіз старих меблів ціна

Послуга Вартість
Вивіз меблів Перша одиниця  850-950грн в залежності від розміру
Наступна одиниця 150-250грн в залежності від розміру
Мілкі меблі 50-100грн за одиницю
Інше сміття Вартість
З вантажниками Перший м3 = 790грн, кожен наступний 280грн м3
Без вантажників Перший м3 = 650грн, кожен наступний 220грн м3

Утилізація меблів належить до затребуваних послуг, що з цілим переліком причин. Однією з них є придбання нових предметів меблів та побутової техніки, що призводить до необхідності рятування від старих моделей. Самостійно впоратися з цією роботою складно, наприклад, утилізація холодильника, дивана чи великогабаритної шафи не може бути здійснена без спеціальних навичок.

Вивіз старих меблів – доступна ціна, висока якість сервісу

Купівля нових меблів – радісна подія, що несе в собі безліч позитивних моментів. Це принципово новий рівень комфорту вашого житла, якого ви так прагнули, і який заслужено отримали. Меблі здатні кардинально змінити інтер’єр приміщення, зробити його оригінальним і незабутнім. Але перед тим як розмістити новий диван у своїй вітальні, необхідно вирішити, куди подіти старий.

Варіантів не так багато, старий диван можна:

 • просто викинути;
 • віддати приятелю;
 • поставити у гаражі чи заміському будинку, якщо вони у вас є.

Так чи інакше, необхідно вирішувати, як ви його вивозитимете. Якщо ваша квартира розташована на верхніх поверхах багатоквартирного будинку, навіть винесення старої шафи або холодильника, можуть перетворитися на нерозв’язну проблему. Щоб цього не сталося, замовте вивезення старих меблів у Києві. За цілком доступну вартість, у найстисліші терміни, з високою гарантією безпеки, ваші речі будуть доставлені за вказаною адресою.

Професійне вивезення меблів у Києві – оптимальне вирішення питань доставки вантажів

Якщо ви не плануєте використовувати свої старі меблі надалі, необхідно подумати про її утилізацію. Побутові відходи здатні суттєво ускладнити екологічну ситуацію у будь-якому регіоні. Переробка сміття економічно вигідна, вона здатна не тільки забезпечити підприємства дешевою сировиною, але також сприяє збереженню навколишнього середовища. Якщо рішення утилізувати сміття буде свідомим рішенням більшості жителів міста, про екологію регіону можна не турбуватися.

Звернувшись до компанії, що здійснює вивіз старих меблів, ви можете бути впевнені, що вивезення старих меблів у Києві ми здійснимо якісно та швидко. Фахівці компанії допоможуть підібрати вантажне таксі, максимально відповідний виконанню майбутніх транспортних завдань.

 • Все тарифы

  21
  Mini Bus
  650грн.
  Минимальный заказ: два часа+подача
  час — 215 грн. подача — 215 грн.
  22
  Maxi Bus
  700грн.
  Минимальный заказ: два часа+подача
  час — 235 грн. подача — 235 грн.
  23
  Газель стандартная
  800грн.
  Минимальный заказ: два часа+подача
  час — 265 грн. подача — 265 грн.
  24
  Газель удлиненная
  800грн.
  Минимальный заказ: два часа+подача
  час — 265 грн. подача — 265 грн.
  25
  3 Тонны
  1400грн.
  Минимальный заказ: два часа+подача
  час — 350 грн. подача — 350 грн.
  27
  5 Тонн
  2000грн.
  Минимальный заказ: три часа+подача
  час — 500 грн. подача — 500 грн.
  27
  7 Тонн
  2400 грн.
  Минимальный заказ: три часа+подача
  час — 600 грн. подача — 600 грн.

Ціни на вивіз, утилізація старих меблів у Києві.

Послуга Ціна
Перший м3 меблів\сміття 650грн
Кожен наступний кубічний метр 220грн
Перші 10 мішків будівельного сміття\кожен наступний мішок 650\22грн
Газон\Зіл (125 мішків, або 5м3) 2200 грн.
Камаз (250 мішків, або 7м3) 3400 грн.

Питання-відповідь щодо вивезення, утилізації старих меблів у Києві

Скільки коштує вивіз, утилізація старих меблів у Києві

Вивіз, утилізація старих меблів у Києві коштує від 650 грн. У цю вартість входить подача авто і 1 м3 сміття\ меблів, кожен насупний м3  — 220грн. Рекомендуємо скористатися послугами наших вантажників – від 125 грн за годину в залежності від складності роботи. Після нас завжди чистота та порядок.

Як сплатити вивіз, утилізація старих меблів у Києві

Сплатити можна готівкою за фактом перевезення або онлайн ✓ Приват24 ✓ Монобанк і т.д. Відгуки про компанію Movex.

Переваги покупки на Movex

Наші головні переваги ✓ 10+ років успішної роботи на ринку вантажоперевезень ✓ Надійність ✓ Зручні способи оплати ✓ Возимо максимально дбайливо ✓ Швидка подача найближчого до вас авто ✓ Послуга вантажників та упаковки, збирання-розбирання меблів ✓ Величезний досвід перевезення чого завгодно ✓ Завжди на зв’язку , у месенджерах та соц. мережах.

Як замовити

Замовити вивіз, утилізація старих меблів у Києві можна за телефонами +380443607979, +380989377070, +380939737070, а також у месенджерах Telegram, Viber, Instagram.